Kurbads atbalsta

Hokeja klubs Kurbads

Jau kopš 1996. gada “Kurbads” hokeja komanda ir labi zināma Latvijas hokeja aprindās. Vairāk nekā 20 gadu laikā ir izcīnīti neskaitāmi tituli un godalgotas vietas gan ārzemju, gan pašmāju sacensībās. No 2013. gada sezonas komanda piedalās valsts spēcīgākajā hokeja čempionātā Virslīgā, kur tika izcīnīts čempiona tituls 2017. gada sezonā. Klubam ir tālejoši mērķi – veidot hokeja piramīdu un uzbūvēt savu ledus arēnu. Tiekšanās būt labākajiem ir filozofija, kas kopīga hokeja klubam un transporta kompānijai.

Fonds 1836

1836 ir projekts, kura ietvaros top dāvana Latvijai simtgadē - 1836 km garš ceļš apkārt Latvijas pierobežai, ko apiet, apbraukt vai aplidot. Projekta dalībnieki iepazīst un izzina Latvijas kultūrvēsturiskās vērtības, izveidos ceļošanas infrastruktūru ar naktsmītnēm, izklaides un atpūtas vietām, tādējādi veicinot cilvēku fizisko, emocionālo un garīgo labklājību, un stiprinot vienotību Latvijas iedzīvotāju starpā. 

Maršrutu plānots pabeigt līdz 2018. gadam, marķējot 1836 radīto ceļu un izveidojot arī aprakstu un praktiskus padomus par Latvijas kontūras apceļošanu. 

Bored of Borders: Slowest Way to Rio

“Bored of Borders” ceļš airu laivā no Namībijas uz Brazīliju ir stāsts par nesalaužamu gribasspēku un spēju smaidīt pat vislielāko grūtību priekšā. Kā atzina Kārlis: “Visgrūtāk bija tad, kad nespējām tikt līdz krastam, jau redzot Brazīlijas sauszemi.”

Apbrīnojam puišu spēku un drosmi izvirzīto mērķu sasniegšanā! Lai izdodas arī turpmāk!

Ikviens interesents aicināts sekot līdzi ceļotāju apvienībai Bored of Borders http://www.boredofborders.com/#!location/cwlb

Motosportists Dāvis Ivanovs

Dāvis Ivanovs ir 2014., 2015. un 2016. gada "Superkauss" motokrosa seriāla čempions MXPro klasē, Latvijas čempions 2013. gadā, bet pēdējos trīs gados ieņēma otro vietu Latvijas čempionātā. Dāvis arī vairākas reizes pārstāvējis Latvijas izlasi Nāciju motokrosa sacensībās.

 Vanagkalna slēpojums

“Kurbads” kolektīvs ar prieku piedalās dažādos aktīvās atpūtas pasākumos, tāpēc loģiska ir izvēle atbalstīt tautas slēpojumu Vecpiebalgā. Slēpošanas festivālu 2015. gadā sāka organizēt kompānijas biznesa partneris Raimonds Dombrovskis, kuram ir izdevies radīt plašu atsaucību sabiedrībā, veicinot veselīgu dzīvesveidu. Šogad festivāls norisnāsies 18. februārī.

 A to B rollerski

A to B rollerski ir mūsu sadarbības partnera un drauga Raimonda Dombrovska unikālais ceļojums pāri Ziemeļamerikas kontinentam no Inuvik robežas Kanādā uz Baja Meksikā, 90 dienu laikā ar rollerslēpēm veicot 4200 jūdzes (6759km). Ir saglabājusies aizraujoša video liecība par šo piedzīvojumu. Tas ir dokumentāls stāsts par cilvēku, kurš grūtību priekšā neapstājas, bet tiecās uz mērķi, izzinot sevi un apkārtējo pasauli. Tas ir stāsts par jebkuru no mums - par mūsu tieksmi pēc brīvības un piedzīvojumiem.

Metālopera: "Kurbads. Ķēves dēls"

Kurbads atbalsta, gan sportiskās aktivitātes, gan vērienīgus kultūras notikumus Latvijā. 2017. gada 3. jūnijā Limbažu Lielezera amfiteātrī izskanēja multimediālā metālopera “Kurbads. Ķēves dēls". Metāloperas stāsta pamatā bija latviešu tautas pasaka par Kurbadu. Cilvēka griba, pašattīstības ceļš, cīņa ar iekšējiem un ārējiem dēmoniem, iniciācija - šīs tēmas ir pasakas centrā un savu aktualitāti nav zaudējušas arī šodien. 

Pro Drift braucējs: Raivis Graudiņš

Happy Drift Friends komandas dibinātājs un vadītājs Raivis Graudiņš savu dalību šajā sporta veidā pieteica 2011. gadā ar vienu braucienu ielas automobiļu ieskaitē. Uzreiz pēc tam, pārejot uz spēcīgāku ProAM ieskaiti, kur piedalījās 2012. un 2013. gada sezonās. No 2014. gada Raivis startē visjaudīgākajā Pro klasē. 2015. gadā izcīnījis Ziemeļeiropas vicečempiona titulu. 2016. gada sezona tika izlaista, lai sagatavotu jauno automobili turpmākajām uzvarām, un šogad Raivi varam redzēt dalībnieku vidū Baltijas prestižākajās drifta sacensībās!

Poetry Latvia

Dzejas slams ir viena no vitālākajām un enerģiskākajām dzejas kustībām, kas daudzviet pasaulē ir atdzīvinājis interesi par mūsdienu dzeju. Dzejas slams - tā ir dzejnieku sacensība, kurā ikviens, kurš raksta dzeju, var piedalīties un izpildīt savus oriģināldarbus auditorijas priekšā. Žūrijas un skatītāju balsojumā tiek noteikts šīs sacensības uzvarētājs!

Kurbads Sporta skola

Kurbads hokeja skola dibināta 2016. gada novembrī ar nolūku attīstīt hokeja kustību Latvijā, kā arī sagatavot kokeja kluba Kurbads jauno paaudzi. Līdz šim sporta skolā darbojas vairāk nekā 80 audzēkņi dažādās vecuma grupās, no 5 līdz 15 gadu vecumam. Treniņi notiek modernajā Kurbads ledus hallē profesionālu treneru vadībā.