Kristīnei 20 gadi Kurbadā!

Pirms divdesmit gadiem savas darba gaitas Kurbads kolektīvā uzsāka Kristīne Rīmene. Jaunības entuziasma un augstas atbildības vadīta, Kristīne bija gatava mesties nezināmajā. Īsti nesaprotot ne, kas ir transports, ne autovedēji un arī ne loģistika, Kristīne uz Anda Pikāna, Kurbads valdes priekšsēdētāja, piedāvājumu strādāt Kurbadā teica viennozīmīgu – Jā!

“Strādājot ar sirdi un prātu, visu var iemācīties,” tā lūk Kristīne skaidro savu viennozīmīgo uzdrīkstēšanos strādāt līdz tam pavisam nezināmā nozarē. Šo 20 gadu laikā, Kristīne ir ne tikai ir augusi profesionālajā jomā, bet arī savas iegūtās zināšanas nodevusi jaunākajiem loģistikas speciālistiem.

“Manuprāt, tik daudzus gadus nostrādāt vienā vietā es varēju tikai tāpēc, ka viss nemitīgi mainījās – gan mani pienākumi, atbildība un amati uzņēmumā, gan apkārtējā vide un apstākļi. Es un Kurbads kopā attīstījāmies, mācījāmies un uzkrājām pieredzi. Uzskatu, ka tas ir liktenis- sakrita laiks, vecums, vieta, nozare un, pats galvenais, iespēja strādāt plecu pie pleca tieši ar Andi. Tā ir unikāla ne tikai darba, bet arī dzīves skola. Es to ļoti novērtēju,” par laiku Kurbadā stāsta Kristīne Rīmene.

Patiesi, darbinieks ir uzņēmuma lielākā vērtība! Un, darbinieks 20 gadu garumā – tas viennozīmīgi ir neizmērāms ieguldījums uzņēmumā!
Sveicam Kristīni darba jubilejā!