Kurbads sadarbojas ar Porsche braukšanas skolu

Autotransporta kompānija “Kurbads” uz dažādiem galamērķiem Baltijā un Eiropā regulāri nogādā īpašu Porsche automobiļu klāstu, kuri paredzēti specializētajiem pasākumiem – klientu un mediju pārstāvju braukšanas apmācībām un testiem.

Uz “Kurbads” autovedējiem Porsche rūpnīcas braukšanas apmācības ietvaros regulāri tiek pārvadāti visdažādākie Porsche modeļi – Cayenne, Panamera, Boxster, Cayman un, protams, leģendārais 911, no kuriem vairāki eksemplāri nokrāsoti atpazīstamajos “Martini” un “Gulf” Porsche sacīkšu mašīnu dizainos.

Porsche šīs automašīnas izmanto arī atbalstīto pasākumu ietvaros – septembrī automobiļi tika izstādīti apskatei Polijā filmu festivāla laikā.

Ar šiem modeļiem potenciālie klienti un mediju pārstāvji aizvada braukšanas apmācības nodarbības un testus. Interesanti, ka Porsche instruktori dalās pieredzē un padomos ar žurnālistiem, pilnībā ļaujot izmantot auto potenciālu, lai pārliecinošāk varētu izbaudīt braukšanu ar Porsche. Tiek piedāvāti divi apmācības veidi – testa braucieni, kas norisinās tikai slēgtā trasē, kur dinamiskākie modeļi var parādīt savu jaudu uz asfalta, bet ceļa tūres ietvaros braukšana slēgtā trasē ir apvienota ar testiem pa koplietošanas ceļiem.

Porsche driving school pabijusi Latvijā Ropažu “333” trasē, Igaunijā, kur testi tika aizvadīti rekonstruētajā Pērnavas trasē, Lietuvā un citviet Eiropā.

Šobrīd specializētājiem pasākumiem paredzētie Porsche ar “Kurbads” autovedēja “Crazy Horse” palīdzību ir nogādāti galamērķī Slovākijā.