Kurbads slīd Vanagkalna festivālā!

Aizvadītajā nedēlas nogalē norisinājās vieni no lielākajiem slēpošanas svētkiem Latvijā - Vanagkalna festivāls, kurā dalību tradicionāli ņēma arī Kurbads loģistikas speciālists Salvis Ozoliņš, kura dzimtās saknes ir cieši saistītas ar Jaunpiebalgas novadu.

Salvis trasē pierādīja savas distanču slēpošanas iemaņas un cīņassparu, 19 km distancē iegūstot ļoti augsto 15. vietu absolūtajā vērtējumā un otro vietu starp novadniekiem! 

“Temperatūras ziņā laika apstākļi bija pateicīgi, bet, diemžēl lietus bija mazliet pabojājis lieliski sagatavotās trases, tāpēc solis bija smags, bet par rezultātu esmu ļoti priecīgs! Vanagkalna festivāls gan nav tikai par sportiskajiem principiem, šeit braucu tā lieliskās atmosfēras dēļ - pozitīvā gaisotne un attieksme pret katru entuziastu. Zinu, ka šeit būs izdevušās brīvdienas un tādas tās nešaubīgi bija arī šoreiz!”

Salvis arī īpašu paldies saka Riekstukalna slēpju meistaram Vitālijam!

Vairāk nekā 300 ziemas prieku entuziastus ar gardu maltīti priecēja gastrobārs Ūsiņš, bet trases vidū slēpotāji varēja stiprināties ar Ķelmēņu maizes ceptuves rupjmaizi ar medu!

Līdz nākamajai reizei!