Skrienam takas Lietuvā!

Rudenīgais laiks un smilšainās Kuršu kāpas smiltis nebija šķērslis Kurbads uzņēmuma dzelzs vīriem sestdien piedalīties taku skriešanas sacensībās Lietuvā. Mūsu darbinieki regulāri piedalās dažādās sportiskās aktivitātes un šī nedēļa nebija izņēmums.

Sacensību organizatori bija sagatavojuši četras dažāda garuma trases, kurās katrā bija pa vienam Kurbads pārstāvim. Mārtiņš Žaunerčiks debitēja šāda veida sacensībās ar dalību 12 km skrējienā. Pieredzējušais skrējējs Edgars Krievāns devās 25 km distancē, Rinalds Osis 47 km, bet Armands Beitiks, kurš garās distances kož kā riekstus, piedalījās 68 km garā takā.

Vislielākais pārdzīvojums tieši sanāca arī Armandam: “Astoņus kilometrus pirms finiša nepareizi nolasīju trases norādes un aizskrēju pa citu, kā rezultātā pats pagarināju distanci par 25 km, noskrienot kopā 93 km. Tā gadās, bet pēdējais tāpat nepaliku! Labs treniņš pirms citiem mačiem jau pavisam drīzumā!” Armands ar papildus kilometriem ierindojās 87. vietā.

Rinalds Osis vēl nekad iepriekš nebija skrējis 47 km, tomēr ar šo pārbaudījumu lieliski tika galā – 34. vieta, distanci pievarot piecās stundās un 22 minūtēs. Edgars Krievāns, kura pieredzes bagāžā ir vairāki Rīgas maratoni, Drosmes un Stipro skrējieni, ieņēma 62. vietu 138 dalībnieku konkurencē 25 km distancē, bet Mārtiņš Žaunerčiks 81. vietā 12 km garajā takā.

Visi taku skrējēji atgriezušies ar nogurušiem ķermeņiem, bet ar pozitīvām emocijām!