2020. gada Kurbads kravas auto servisa labākais darbinieks – Dmitrijs Zavaļņevs

Dmitrijs jau trešo reizi tiek atzīts par kravas auto servisa darbinieku – šis novērtējums tikai nedaudz iezīme Dimas (tā viņu sauc kolēģi) neizsīkstošo entuziasmu darbā. Šogad kārtojot dokumentus, noskaidrojām, ka Dima savu diplomu ir ieguvis īsi pirms pievienošanās Kurbadam – vairāk kā pirms divdesmit gadiem, tomēr viņš nepārtraukti apgūst jaunas zināšanas un neplāno apstāties. Dima spēj izmantot savas zināšanas un ar tām arī ir gatavs dalīties, vienmēr uzklausot arī citus.

Servisa vadītājs Ivars Čiblis sauc Dimu par savu universālo kareivi, kurš ir gatavs risināt dažādas problēmas un arī rast tām risinājumus. Dmitrijs ir lielisks piemērs visiem kolēģiem ne tikai kravas servisā, bet arī uzņēmumā kopumā. Viņš ir pierādījis, ka ar pozitīvu attieksmi pret dzīvi un darbu var paveikt daudz un labas lietas, par kurām pēc tam būs liels gandarījums un piepildījums, kas radīs vēl daudz pozitīvu emociju sev un citiem.

Šīs unikālās balvas, pēc uzņēmuma īpašnieka redzējuma un mākslinieces Ievas Kauliņas meta, realizēja viens no šīs brīža talantīgākajiem tēlniekiem – Oskars Mikāns.