L
L
O
O
A
A
D
D
I
I
N
N
G
G
auto transporta pārvadāšana
Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image

Pakalpojumu piedāvājums

Mūsu mērķis ir palīdzēt jums atrast ideālus risinājumus katrai situācijai. Piedāvājam gan standarta, gan individuālus risinājumus, kas pielāgoti jūsu unikālajām vajadzībām.

Tava auto transportēšana

Tava auto transportēšana


Mūsu mērķis ir palīdzēt klientiem rast risinājumus gan standarta situācijās, nodrošinot regularitāti un nemainīgu kvalitāti, gan nestandarta situācijās, piedāvājot individuālus risinājumus.
Image zoom out
Piegādājam visa veida automašīnas

Piegādājam visa veida automašīnas

  • Vieglie automobiļi
  • Motocikli
  • SUV un krosoveri
  • Kravas automašīnas
  • Speciālie un komerciālie transportlīdzekļi
  • Luksus automobiļi
  • Sporta automašīnas
  • Elektromobiļi un hibrīdi

Mūsu pakalpojumi

Auto piegāde no Eiropas
Auto piegāde no Eiropas
Auto piegāde no Eiropas

Auto piegāde no Eiropas

Auto piegāde no Eiropas

Ātrs un izdevīgs auto transportēšanas risinājums no Eiropas, ASV vai NVS uz jūsu norādīto galamērķi. Saņem individuālu cenas piedāvājumu un konsultāciju par dokumentiem un apdrošināšanu, sazinoties ar mūsu speciālistiem.

Auto piegāde no Eiropas, ASV vai NVS uz jūsu izvēlētu vietu

Mūsu spēkos ir operatīvi un droši atvest auto no Vācijas, Beļģijas, Nīderlandes, Itālijas, Francijas, Šveices, Austrijas, Polijas un citām Eiropas Savienības valstīm uz Latviju, Lietuvu, Igauniju, Skandināviju vai jebkuru citu galamērķi.

Kurbads sniedz profesionālus auto transportēšanas pakalpojumus vieglo auto piegādei ar specializētu autovedēju. Atkarībā no klienta vēlmēm un pārvadājuma specifikas, mūsu klientiem pieejama auto piegāde ar vaļēja vai slēgta tipa autovedēju. 

Esam specializējušies arī luksusa auto, sporta auto vai retro auto transportēšanā. Vajadzības gadījumā nodrošinām arī tehniski neejošu vai avarējušu transportlīdzekļu atgādāšanu uz Latviju tālākai restaurācijai vai remontam.  

Kurbads loģistikas speciālisti jums operatīvi sniegs individuālu piedāvājumu, precīzi aprēķinot, cik maksā jūsu auto atvešana no uzkraušanas vietas līdz jūsu norādītai adresei.  

Kurbads sniegtie automašīnu transportēšanas pakalpojumi

Vieglo auto transports no Eiropas – auto piegāde no dīleru centriem, ražotāja vai izsoļu namiem Eiropā uz jūsu norādīto galamērķi jums ērtā laikā un vietā! Auto uzstādīšana uz auto pacēlāja saņemšanas vietā, apdrošināšana transportēšanas laikā, īstermiņa vai ilgtermiņa uzglabāšana apsargātā stāvlaukumā un auto reģistrēšana Latvijā.

Auto piegāde uz norādīto galamērķi
Auto piegāde uz norādīto galamērķi

Auto piegāde no Eiropas un citām valstīm tiek veikta, izmantojot vai nu atvērta, vai slēgta tipa autovedēju atkarībā no jūsu vēlmēm. Ikviens mūsu darbinieks, kurš veic automašīnu transportēšanu, ir pieredzējis un rīkojas atbilstoši ISO 9001 kvalitātes standartiem.

Auto apdrošināšana transportēšanas laikā
Auto apdrošināšana transportēšanas laikā

Ja vēlaties, piedāvājam iespēju iegādāties papildu apdrošināšanu, kas pasargā no izdevumiem gadījumos, kad transportlīdzeklis transportēšanas laikā bojāts trešo personu nodarījuma, ceļu satiksmes negadījuma, laikapstākļu un dažādu dabas stihiju, piemēram, krusas, vētras vai plūdu dēļ.

Auto uzglabāšana apsargātā stāvlaukumā
Auto uzglabāšana apsargātā stāvlaukumā

Kurbads teritorijā pieejama gan vaļēja, gan slēgta tipa autostāvvieta, kurā piegādāto transportlīdzekli iespējams uzglabāt gan diennakti, gan vairākus mēnešus atkarībā no jūsu vajadzībām. Abas autostāvvietas tiek apsargātas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā.

Auto reģistrācija Latvijā un citi pakalpojumi
Auto reģistrācija Latvijā un citi pakalpojumi

Ja nepieciešams, varam veikt automašīnas reģistrāciju, kā arī vajadzības gadījumā – transportlīdzekļa tehnisko apskati Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD). Piedāvājam arī automašīnu tīrīšanu un mazgāšanu, pulēšanu, pirmspārdošanas pakalpojumus, pretrūsas apstrādi un virsbūves defektu novēršanu, ja esat iegādājies auto ar defektiem.

Auto piegādes process soli pa solim

Automašīnu transportēšana ir labi izplānots un organizēts darbību kopums, lai nodrošinātu drošu un efektīvu Jūsu transportlīdzekļu piegādi no vienas vietas uz otru.

1. Plānošana un piemērotākā risinājuma izvēle
2. Profesionāla auto transportēšana
3. Automašīnas saņemšana galamērķi

Ar kādu tehniku tiks transportēta jūsu automašīna?

Photo
Transportēšana ar atvērto autovedēju
Photo
Transportēšana ar slēgto autovedēju

Kurbads piedāvā izvēlēties vienu no diviem specializētiem transportlīdzekļu piegādes veidiem – ar vaļēja vai slēgta tipa autovedēju. 

Vaļēja autovedēja gadījumā jūsu automašīna tiek transportēta kā daļa no kravas, taču nepieciešamības gadījumā piedāvājam arī individuālus risinājumus. Slēgtā tipa autovedējs – droša auto transportēšana, pasargājot jūsu automašīnu no ārējiem vides faktoriem.

Kāpēc uzticēties Kurbads komandai

Kurbads garantē pasūtījuma pieņemšanu un nodošanu gan Latvijas teritorijā, gan transportējot automobiļus starptautiski, atbilstoši klientu vēlmēm. Kurbads rīcībā ir jaunākās paaudzes specializēts autovedēju iekārtu transports un kompetenti autovadītāji, kuri nodrošina rūpīgu auto uzkraušanu, drošu auto transportu ceļā un nodošanu jums ērtā laikā un vietā. 

Esam lepni, ka jau 2010. gadā Kurbads ir saņēmis kvalitātes sistēmas sertifikātu, garantējot mūsu klientiem labāko servisu un apkalpošanu, ko pierāda arī 2016. gadā saņemtais ISO 9001:2015 sertifikāts.

01

Profesionāli autovadītāji

02

24/7 pieejamība

03

Rūpīga automašīnas sagatavošana transportēšana

04

Plašs pakalpojumu klāsts

05

Atbildība par visu transportēšanas procesu

06

Augsti kvalitātes standarti

07

Strādājam ar labāko un jaunāko tehniku

08

Personīga pieeja katram klientam

Kā tiek aprēķināta auto piegādes cena?

Single image

Lai aprēķinātu izmaksas auto transportam no, piemēram, Vācijas vai Itālijas uz Latviju, ir jāzina tik vien kā auto saņemšanas punkts Eiropā, auto piegādes vieta Latvijā un auto modelis. 

Ja esat izlēmis iegādāties jaunu vai lietotu auto no Vācijas, mēs aicinām jūs sazināties ar Kurbads speciālistiem, lai saņemtu individuālu cenas piedāvājumu. Mūsu speciālisti jums ātri sagatavos piedāvājumu par to, cik maksās atvest jūsu auto, tajā skaitā konsultēs par iespējamiem saistītiem procesiem, nepieciešamiem dokumentiem, kā arī nepieciešamības gadījumā piedāvās papildu auto transportēšanas apdrošināšanu.

Kādas priekšrocības sniedz automašīnas iegāde ārpus Latvijas?
Kādēļ transportēšanu labāk atstāt profesionāļu rīcībā?
Cik ilgā laikā automašīna tiek piegādāta?
Kas jādara, ja vēlos pieteikties automašīnas piegādei?
Kā notiek norēķināšanās par piegādes pakalpojumu?
Auto piegāde no Vācijas
Auto piegāde no Vācijas
Auto piegāde no Vācijas

Auto piegāde no Vācijas

Auto piegāde no Vācijas

Vācijā atrodas auto, kuru nepieciešams nogādāt uz Latviju vai kādu citu valsti? Uzticiet šo darbu Kurbads komandai – profesionāļiem, kuri ar auto transportēšanu nodarbojas jau kopš 1995. gada. 

Auto transportēšana no Vācijas cenas ziņā ir demokrātiska un klientam saprotama. Cenu ietekmē tikai daži faktori – vieta, kurā auto atrodas un vieta, uz kuru to nepieciešams transportēt, kā arī automobiļa modelis, izvēlētais transportēšanas veids (ar atvērtu vai slēgtu autovedēju) un apdrošināšana, proti, vai izvēlēsieties papildu apdrošināšanu.  

Kādus auto no Vācijas Kurbads transportē

Mēs varam piegādāt jebkuru vieglo automobili, tostarp – arī ekskluzīvus transportlīdzekļus.

Mūsu specializācija ir ļoti plaša, tāpēc būtībā varam piegādāt teju jebkuru vieglo automobili, tostarp – arī ekskluzīvus transportlīdzekļus (sporta, retro, ekskluzīvus auto).

Varam transportēt arī avarējušas vai tehniski neejošas automašīnas no Vācijas, turklāt, ja vēlaties, mūsu servisa centrā veiksim nepieciešamos apkopes darbus, sākot ar virsbūves pulēšanu, vaskošanu, salona ķīmisko tīrīšanu un beidzot ar pretrūsas apstrādi.  

Dažādiem auto – dažādi transportēšanas veidi

Photo
Transportēšana ar atvērto autovedēju
Photo
Transportēšana ar slēgto autovedēju

Auto piegāde no Vācijas tiek veikta vai nu ar atvērto, vai slēgto autovedēju. Atvērtais autovedējs nozīmē zemākas transportēšanas izmaksas, un ar tā palīdzību iespējams automašīnu transportēt gan kā daļu no kopējas kravas, gan individuāli. Atkarībā no auto izmēriem un specifikācijas, piegādāt var no vienas līdz pat 12 automašīnām. Jārēķinās, ka atvērtajā autovedējā automašīna ir pakļauta ārējiem vides faktoriem. 

Slēgtā tipa autovedējs automobili pasargā no nokrišņiem, vētrām, plūdiem un citām dabas stihijām, kā arī trešo personu nodarītiem bojājumiem un liekiem acu skatieniem. Transportējot ekskluzīvas, bojātas vai daļēji rekonstruētas automašīnas, iesakām izvēlēties slēgtā tipa autovedēju.

Auto no Vācijas ved apmācīti un pieredzējuši šoferi

Kurbads īpašu uzmanību pievērš savu darbinieku pieredzei un zināšanām. Gan jaunas, gan lietotas automašīnas no Vācijas transportē atbildīgi autovadītāji, kuriem ir vairāku gadu ilga pieredze attiecīgajā nozarē. Pret ikviena klienta automašīnu izturamies ļoti rūpīgi visā transportēšanas laikā – sākot ar auto uzkraušanu uz autovedēja un beidzot ar atslēgu nodošanu jūsu rokās. Jau 2010. gadā saņēmām kvalitātes sistēmas sertifikātu, bet 2016. gadā ieguvām prestižo ISO 9001:2015 sertifikātu, kas garantē augstākā līmeņa transportēšanas servisu un apkalpošanu.

Kāds ir automašīnu transportēšanas process?

1. Kalkulatora aizpildīšana
2. Auto atvešana no Vācijas
3. Automašīnas saņemšana

Papildu apdrošināšana maksimālai drošībai

Transportējot auto no Vācijas un citām valstīm, pārvadātāja atbildību par bojājumiem nosaka Konvencija par kravu starptautisko autopārvadājumu līgumu (CMR), kas parakstīta 1956. gada 19. maijā Ženēvā. Tomēr ne visi bojājumi, kas pārvadāšanas laikā var rasties, ir pārvadātāja atbildība, un šim apdrošināšanas veidam ir noteikts pārvadātāja atbildības limits, kas sastāda aptuveni 10 eiro par katru kravas kilogramu. Lai izvairītos no zaudējumiem gadījumos, kad transportlīdzeklim bojājumus nodarījusi trešā persona, dabas stihijas vai citi apstākļi, piedāvājam iegādāties papildu apdrošināšanu.

Pakalpojumu klāsts: no piegādes līdz pretrūsas apstrādei

Atvest auto no Vācijas un citām valstīm – tas ir tikai viens no Kurbads darbības virzieniem. Mūsu pakalpojumu klāstā ietilpst arī automašīnu pretrūsas apstrāde, lietotu auto sagatavošana pārdošanai, automobiļu novērtēšana, virsbūves skalošana, pulēšana un mazgāšana, dzinēja mazgāšana, salona ķīmiskā tīrīšana, lakošana un dažādu veidu bojājumu novēršana.

Kurbads piedāvā transportēšanu arī no citām valstīm

Mazlietotas automašīnas no Vācijas uz Latviju, kā arī no citām Eiropas Savienības un NVS valstīm, arī ASV.

Mēs piegādājam arī mazlietotas automašīnas no Vācijas uz Latviju – šis ir viens no izplatītākajiem maršrutiem, taču Kurbads veic gan jaunu, gan lietotu auto transportēšanu arī no citām Eiropas Savienības un NVS valstīm, kā arī ASV

Protams, automašīnas varam ne tikai transportēt no, bet arī uz šīm lokācijām. Ikvienam klientam piedāvājam individuālu plānu, tāpēc neatkarīgi no tā, no un uz kurieni jums nepieciešams transportēt automobili.

Cik maksā atvest auto no Vācijas?

Single image

Auto transportēšana no Vācijas cenas ziņā ir demokrātiska un klientam saprotama. Cenu ietekmē tikai daži faktori – vieta, kurā auto atrodas un vieta, uz kuru to nepieciešams transportēt, kā arī automobiļa modelis, izvēlētais transportēšanas veids (ar atvērtu vai slēgtu autovedēju) un apdrošināšana, proti, vai izvēlēsieties papildu apdrošināšanu.

Cik izmaksā automašīnas transportēšana no Vācijas?
Kāpēc šo procesu uzticēt speciālistiem, nevis uz Vāciju doties pašam?
Kāpēc automobili iegādāties tieši Vācijā?
Cik ilgā laikā automašīna parasti tiek piegādāta?
Kāda veida automašīnas no Vācijas Kurbads piedāvā piegādāt?
Apdrošināšana
Apdrošināšana
Apdrošināšana

Apdrošināšana

Apdrošināšana

Mēs sniedzam iespēju mūsu klientiem iegādāties papildus kravas apdrošināšanu (CARGO), kas visos gadījumos segs ar kravas bojājumiem saistītos zaudējumus – arī tad, ja kravas bojājums nebūs saistīts ar pārvadātāja atbildību vai arī tas pārsniegs pārvadātāja atbildības limitu. 

Polises pašrisks sastāda 500,- EUR un jāmaksā tikai gadījumos, kad kravas bojājums nebūs saistīts ar pārvadātāja atbildību. Polises cenu katram konkrētajam pārvadājumam aprēķinās mūsu menedžeri.

Papildus apdrošināšana maksimālai drošībai

Katrs starptautiskais pārvadājums, ko veicam, ir apdrošināts ar limitu 1,200,000 € gadā.

Auto transporta kompānijas jeb Pārvadātāja atbildību par bojājumiem starptautiska pārvadājuma laikā nosaka Ženēvas 1956. gada 19. maija Konvencija par kravu starptautisko autopārvadājumu līgumu (CMR).

Mūsu atbildība, kas izriet no šīs konvencijas, katram starptautiskam pārvadājumam, ko veicam, ir apdrošināta ar limitu 1 200 000,- EUR gadā, bet ne vairāk kā 600 000,- EUR par vienu negadījumu. 

Jāņem vērā, ka ne katrs bojājums, kas rodas pārvadājuma laikā uzskatāms par pārvadātāja atbildību CMR konvencijas izpratnē. Piemēram, konvencija paredz, ka Pārvadātājs tiek atbrīvots no atbildības, ja kravas bojājums radies kravas (transportlīdzekļa) īpašību dēļ vai dēļ apstākļiem, no kuriem pārvadātājs nav varējis izvairīties un kuru sekas viņš nebija spējīgs paredzēt un novērst. 

Papildus minētajam CMR konvencija nosaka pārvadātāja atbildības limitu – 8,33 SDR (Speciālās aizņēmuma tiesības), jeb aptuveni 10,- EUR par katru kravas kilogramu. Piemēram, pārvadājot VW Golf ar masu 1205 kg, pārvadātāja atbildība par tā bojājumiem vai pilnīgu bojāeju nepārsniegs 12628,40 EUR.

Kāpēc uzticēties Mūsu komandai

Kāpēc uzticēties Mūsu komandai

Profesionalitāte un rūpes par klientu apmierinātību ir mūsu komandas prioritāte ikvienā darbībā. 

Esam ieviesuši kvalitātes standartus atbilstoši ISO 9001 un ISO 14001, izstrādājuši un pilnveidojuši īpašu autovadītāju mācību programmu, regulāri atjauninām savu autoparku, un kā ECG biedrs nemitīgi sekojam līdzi ikvienam jauninājumam automašīnu loģistikas nozarē Eiropā.

01

Profesionāli autovadītāji

02

24/7 pieejamība

03

Rūpīga automašīnas sagatavošana transportēšana

04

Plašs pakalpojumu klāsts

05

Atbildība par visu transportēšanas procesu

06

Augsti kvalitātes standarti

07

Strādājam ar labāko un jaunāko tehniku

08

Personīga pieeja katram klientam

Auto transportēšana

Vienošanās un plānošana
Transportēšana
Auto saņemšana
Sagatavošanas process

Biežāk uzdotie jautājumi

Ar ko atšķiras ekskluzīvu un pārējo automašīnu transportēšana?
Kādas ir aptuvenās transportēšanas izmaksas?
Vai pirms automašīnas uzkraušanas uz autovedēja tiek veikta tās pārbaude?
Vai transportēšanas laikā spēkā ir arī izpildes garantija?
Kādas darbības ietilpst attiecīgajā pakalpojumā?
Kādēļ automašīnu transportēšana jāuztic profesionāļiem?
Uztici savu spēkratu mums - Mēs par to parūpēsimies!

Kurbads piedāvā dažādu automašīnu transportēšanu gan Eiropā, gan ārpus tās, izmantojot atvērto vai slēgto autovedēju. Uzziniet transportēšanas izmaksas!

Image modal

Privātuma politika

1. Ievads

SIA “KURBADS UN KO” turpmāk – Pārzinis), interneta vietnē www.kurbads.lv (turpmāk – Vietne) veic tādu personas datu apstrādi, kuri ir iegūti no datu subjekta – Vietnes lietotāja (turpmāk – Lietotājs).

Pārzinis rūpējas par Lietotāja privātumu un personas datu aizsardzību, ievēro Lietotāju tiesības uz personas datu apstrādes likumību saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem - Eiropas Parlamenta un padomes 2016. gada 27. aprīļa Regulu 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Regula) un citiem piemērojamajiem tiesību aktiem privātuma un datu apstrādes jomā.

Ņemot vērā minēto, Pārzinis ir izstrādājis šo privātuma politiku, ar mērķi sniegt Lietotājam Regulā paredzēto informāciju. 

Privātuma politika ir attiecināma uz datu apstrādi neatkarīgi no tā, kādā formā un/vai vidē Lietotājs sniedz personas datus (Vietnē, papīra formātā, klātienē, vai telefoniski).

Pārzinis patur tiesības jebkurā brīdī mainīt šos noteikumus. Vietnes apmeklētāja pienākums ir patstāvīgi pārbaudīt Vietnes saturu, lai iepazītos ar noteikumu izmaiņām.

2. Pārziņa identitāte un kontaktinformācija

Pārzinis ir SIA “KURBADS UN KO", PVN reģ. Nr. LV50003264331. Pārziņa adrese ir Mazjumpravas iela 24, Rīga, LV-1063, mājaslapa – www.kurbads.lv, e-pasts - kurbads@kurbads.lv, tālrunis –  +371 67803311.

3. Personas datu apstrādes nolūki, kā arī apstrādes juridiskais pamats

Ja Lietotājs Pārzinim iesniedz savus personu datus, telefoniski, izmantojot Vietnes kontaktformas, e-pastu vai cita veida pastu, mēs saglabājam un izmantojam šo informāciju, lai izpildītu vai noslēgtu attiecīgu pakalpojumu sniegšanas līgumu, tai skaitā, klienta identificēšanai; līguma sagatavošanai un noslēgšanai; pakalpojumu sniegšanai (līguma saistību izpildei); klientu apkalpošanai; iebildumu izskatīšanai un apstrādei; klientu lojalitātes celšanai; maksājumu un norēķinu administrēšanai; parādu atgūšanai un piedziņai; faktu pierādīšanai, mājaslapas uzturēšanai un darbības uzlabošanai; biznesa plānošanai un analītikai; plānošanai un uzskaitei. Tāpat, mēs šos datus apstrādāsim informācijas sniegšanai valsts pārvaldes iestādēm un operatīvās darbības subjektiem ārējos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos un apjomā.

Datu apstrādes tiesiskais pamati ir līguma noslēgšanai un izpildei, normatīvo aktu izpildei, saskaņā ar Klienta - datu subjekta piekrišanu, mūsu likumīgās (leģitīmās) intereses (piemēram, pārbaudīt Klienta identitāti pirms līguma noslēgšanas; nodrošināt līguma saistību izpildi; analizēt mājaslapas lietojumu darbību, nodrošināt pakalpojumu sniegšanas efektivitāti, utt.

4. Personas datu kategorijas

Personas datu kategorijas – vārds, uzvārds, personas kods, e-pasta vai pasta adrese, IP adrese, tālruņa numurs, ziņojama vai vēstules saturs, utt.

5. Personas datu saņēmēju kategorijas

Dati tiek izpausti tiem Pārziņa darbiniekiem, kam tie ir nepieciešami tiešo pienākumu veikšanai, lai izpildītu vai noslēgtu attiecīgu pakalpojumu sniegšanas līgumu.

Iegūstot un izmantojot personu datus, mēs daļēji izmantojam ārējo pakalpojumu sniedzēju pakalpojumus, kuri saskaņā ar līgumu stingri ievēro mūsu norādījumus un kurus mēs pirms pakalpojuma izmantošanas un arī turpmāk pastāvīgi kontrolējam.

6. Datu subjektu kategorijas

Datu subjektu kategorijas – Pārziņa esošie, bijušie un potenciālie klienti, kā arī citas personas, kas izsaka vēlmi sazināties ar Pārzini.

7. Datu nodošana ārpus Latvijas

Saņemtos datus nav plānots ārpus Latvijas, Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas, kā arī netiks nodoti nevienai starptautiskai organizācijai. Tai pašā laikā, ņemot vērā, ka Vietne ir saistīta ar Google un Facebook servisiem, Pārzinis nevar garantēt, ka minētie uzņēmumi datus nenodos ārpus Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas.

8. Datu glabāšanas ilgums

Mēs apstrādājam un glabājam Lietotāja personas datus, kamēr kādai no pusēm pastāv juridisks pienākums datus glabāt.

Pēc tam, kad minētie apstākļi izbeidzas, un ja norādījumos par datu aizsardzību nav minēts citādi, mēs personu datus izdzēšam vēlākais trīs mēnešus pēc tam, kad vairs nav spēkā sākotnējais datu saglabāšanas iemesls, izņemot gadījumus, ja mūsu tiesiskais pienākums ir arī turpmāk saglabāt šos datus (piemēram, bet ne tikai, grāmatvedības uzskaites vai tiesvedības vajadzībām).

9. Datu subjekta piekļuve personas datiem

Datu subjektam ir tiesības mēneša laikā no attiecīga pieprasījuma iesniegšanas dienas saņemt piekļuvi datu subjekta personas datiem.

Lietotājs var iesniegt pieprasījumu par savu tiesību īstenošanu rakstveida formā klātienē, Pārziņa juridiskajā adresē (uzrādot personu apliecinošu dokumentu), pa pastu, vai e-pasta veidā, parakstot ar drošu elektronisko parakstu;

Saņemot Lietotāja pieprasījumu par savu tiesību īstenošanu, Pārzinis pārliecinās par Lietotāja identitāti, izvērtē pieprasījumu un izpilda to saskaņā ar normatīvajiem aktiem.

Lietotājam ir tiesības saņemt normatīvajos aktos noteikto informāciju saistībā ar viņa datu apstrādi, tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem, kā arī pieprasīt Pārzinim veikt to papildināšanu, labošanu vai dzēšanu, apstrādes ierobežošanu vai tiesības iebilst pret apstrādi, ciktāl šīs tiesības nav pretrunā ar datu apstrādes mērķi (līgumu noslēgšana vai izpilde).

Datu subjektam nav tiesību saņemt informāciju, ja šo informāciju aizliegts izpaust saskaņā ar likumu nacionālās drošības, valsts aizsardzības, sabiedrības drošības, krimināltiesību jomā, kā arī nolūkā nodrošināt valsts finanšu intereses nodokļu lietās vai finanšu tirgus dalībnieku uzraudzību un makroekonomisko analīzi.

10. Sīkdatņu apstrāde

Vietnē tiek vākti dati par Vietnes apmeklētājiem, tādējādi gūstot iespēju Vietnes uzturētājam izvērtēt, cik noderīga ir Vietne, un kā to varētu uzlabot.

Pārzinis nemitīgi pilnveido Vietni, ar mērķi, uzlabot tās lietošanu, tāpēc Pārzinim ir jāzina, kāda informācija ir svarīga Vietnes apmeklētājiem, cik bieži viņi šo Vietni apmeklē, kādas ierīces un pārlūkprogrammu viņi izmanto, no kāda reģiona nāk apmeklētāji, un kādu saturu vislabprātāk lasa.

Pārzinis izmanto sistēmu Google Analytics, kas ļauj Pārzinim analizēt, kā apmeklētāji izmanto Vietni. Par to, kā darbojas Google Analytics pamatprincipi, iespējams uzzināt Google mājas lapā https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=lten&ref_topic=6157800. Pārzinis izmanto savāktos datus savās tiesiskajās interesēs, lai uzlabotu izpratni par Vietnes apmeklētāju vajadzībām un uzlabotu pieejamību Pārziņa publiskotajai informācijai. Apmeklētājs jebkurā laikā var pārtraukt datu vākšanu Google Analytics, kā tas ir aprakstīts šeit: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.

Serveris, kurā izvietota Vietne, var reģistrēt apmeklētāja nosūtītos pieprasījumus (izmantotā ierīce, pārlūkprogramma, IP adrese, piekļuves datums un laiks). Šajā punktā minētie dati tiek izmantoti tehniskiem nolūkiem: lai nodrošinātu Vietnes pienācīgu funkcionēšanu un drošību un izmeklētu iespējamos drošības incidentus. Šajā punktā minēto datu vākšanas pamats ir Pārziņa tiesiskā interese nodrošināt Vietnes tehnisku pieejamību un integritāti.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē Vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos. Atsevišķas sīkdatnes tiek izmantotas, lai atlasītu un piemērotu apmeklētājam piedāvājamo informāciju un reklāmas, pamatojoties uz saturu, ko apmeklētājs aplūkojis agrāk, un tādējādi veidotu apmeklētājiem Vietnes lietošanu vienkāršu, ērtu un individuāli piemērotu. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī to dzēšanu un pārvaldīšanu, var iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org

Vietne izmanto sīkdatnes, lai vāktu lietotāja IP adreses un pārlūkošanas informāciju un ļautu Vietnei atcerēties apmeklētāja izvēli. Sīkdatnes ļauj Pārzinim sekot līdzi Vietnes datu plūsmai un lietotāju mijiedarbībai ar Vietni – Pārzinis izmanto šos datus, lai analizētu apmeklētāju uzvedību un uzlabotu Vietni. Sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir Pārziņa leģitīmā interese nodrošināt Vietnes funkcionalitāti, pieejamību un integritāti.

Apmeklētājs var kontrolēt un/vai dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles. Plašāka informācija par šo procesu ir pieejama šeit www.aboutcookies.org. Apmeklētājs var izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir viņa datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Apmeklētājs var atteikties no sīkdatnēm pārlūkprogrammas izvēlnē vai https://tools.google.com/dlpage/gaoptout. Lai veiktu nepieciešamos uzstādījumus, apmeklētājam nepieciešams iepazīties ar savas pārlūkprogrammas noteikumiem. Sīkdatņu bloķēšanas gadījumā apmeklētājam manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad tiks apmeklēta Vietne, turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

Statistikas datiem par Vietnes apmeklētājiem var piekļūt tikai tie Pārziņa darbinieki, kuri ir atbildīgi par tādu datu analīzi.

Ja nav noteikts citādi, sīkdatnes tiek glabātas, kamēr tiek izpildīta darbība, kādam nolūkam tās vāktas, un pēc tam tās tiek dzēstas.

Gadījumā ja Pārziņa Vietnē ir paraudzēta foruma vai komentāru iespēja, šādā gadījumā, Vietnē tiek saglabāti IP adrese, kā arī dati, ko norādījis pats apmeklētājs. Sīkdatnes, kas satur šos datus, Jūsu ērtībām (lai nākamreiz nebūtu jāraksta pa jaunu) var tikt saglabātas vienu gadu.


Nodrošina
SĪKDATNES NOSAUKUMS
IZMANTOŠANAS NOLŪKS
UZGLABĀŠANAS ILGUMS
Google Analytics
_ga
Izmanto, lai noteiktu tīmekļa vietnes unikālos apmeklētājus, piešķirot katram nejaušā kārtībā ģenerētu identifikatoru (“Google Universal Analytics” sīkdatne)
2 gadus no izveidošanas
Google Analytics
_gid
Izmanto, lai noteiktu tīmekļa vietnes unikālos apmeklētājus (“Google Universal Analytics” sīkdatne)
24 stundas no izveidošanas
Google Analytics
_gat_UA-39952253-1
Izmanto, lai samazinātu Google reģistrēto datu apjomu, ja ir liels lietotāju skaits tīmekļa vietnē (“Google Universal Analytics” sīkdatne)
1 minūti no izveidošanas

11. Trešo personu tīmekļa vietnes

Mēs, iespējams, sadarbosimies ar trešajām personām, kas ir pilnvaroti ievietot trešo personu sīkdatnes mūsu vietnēs vai mūsu pakalpojumus, lietotnēs un rīkos ar jūsu piekrišanu. Šie pakalpojumu sniedzēji ļauj mums nodrošināt jums labāku, ātrāku un drošāku tīmekļa vietnes lietošanas pieredzi. Ievērojiet, ka uz trešo personu sīkdatnēm attiecas trešo personu privātuma politika, tāpēc mēs neuzņemamies nekādu atbildību par šīm privātuma politikām.

Vietnē ir uzstādīts rīks "Facebook pixel". Šī rīka izmantošanas mērķis ir satura un reklāmu pielāgošana Facebook lietotājiem. Lai uzzinātu vairāk par Facebook privātuma politiku, noklikšķinot šeit https://www.facebook.com/about/privacy/. Tāpat jūs varat izmainīt reklāmas iestatījumus savā Facebook profilā.

12. Tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei

Datu subjektam ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei (Datu valsts inspekcijai). Dokumentus Datu valsts inspekcijā pieņem, izmantojot pastu, elektronisko pastu (ar drošu elektronisko parakstu parakstītus dokumentus), kā arī tos var atstāt Blaumaņa ielā 11/13, Rīgā, 1.stāva pastkastē. Datu valsts inspekcija pieņem elektroniskā pasta sūtījumus, kas saņemti uz elektroniskā pasta adresi info@dvi.gov.lv.

13. Privātuma politikas spēkā esamība

Mēs paturam tiesības laiku pa laikam izmainīt un papildināt šīs privātuma politikas saturu, lai precizētu aprakstu tam, kā mēs apstrādājam jūsu datus.

Ņemot vērā minēto, aicinām regulāri pārskatīt šo privātuma politiku, lai Jūs būtu lietas kursā par Jūsu personas datu apstrādi Vietnē.