2022. gads iesākts ar Kurbads 108. autovedēja iesvētībām

Lai palielinātu autovadītāju komfortu ceļā, uzņēmuma Kurbads plānos ir palielināt autoparku tieši ar lielajām autovedēju kabīnēm.

Attēlot dažādus varoņus un leģendas uz lielajām kabīnēm, ar kuriem Kurbads labprāt sēstos pie ugunskura uz sarunām, ir jau kļuvusi par svarīgu uzņēmuma tradīciju. Šoreiz pie mums atnāca ideja par latviešu sievišķā tēla atveidošanu.

108. autovedējs rotāts ar zīmīgu tēlu — Latvija, Brīvības piemineklis. Šis simboliskais tēls ir bijis viennozīmīgs un paliekošs simbols Latvijas vēsturē, tāpēc mums bija svarīgi, tieši šo monumenta daļu attēlot uz autovedēja kabīnes.

Autovedējs ar lielo kabīni ir komfortablāks pašam braucējam, jo tam ir plašāka salona telpa, kas nodrošina autovadītāja labsajūtu garajos ceļos. Kurbads par visu augstāk vērtē iespējas nodrošināt kvalitāti klientam un komfortu autovadītājam.

Jaunā autovedēja groži ir nodoti Guntaram Beitānam, kurš Kurbads organizācijā ir jau vairāk kā 10 gadus. Jāpiemin, ka Guntars ir viens no retajiem autovadītājiem kurš mūsu uzņēmumā ir sasniedzis saucamo “miljona klubu”, mērojot 1 000 000 kilometrus pa plašajiem Eiropas lielceļiem bez motora kapitālā remonta. Guntars to paveica ar “jubilejas” autovedēju Nr. 50.

Kā atzīst Kurbads loģistikas vadītājs Toms Hartmanis – “Labākie ir pelnījuši labāko! Guntars sevi ir vairākkārt pierādījis un arī turpina darba ikdienā izcelt savas kvalitātes. Jāpiemin, ka šis autovedējs ir otrais mūsu flotē, kuram ir otrā stāva, uz sāniem izbīdāmā platforma, kas krietni atvieglo automašīnu novietošanu un reizē arī papildus rūpējas par drošību. Guntars to ir pelnījis! Un šis jau ir Guntara otrais jaunais autovedējs pie kura stūres viņš sēžas kā pirmais.”

Pēc ilgāka pārtraukuma uz 108. treilera iesvētīšanas pasākumu varējām aicināt kolēģus un viesus. Priecājamies, ka pasākumā piedalijās Mercedes-Benz pārstāvis Jānis Dambītis un arī vizuālā noformējuma autors un Kurbads vizuālās identitātes veidotājs, mākslinieks Alfrēds Paulausks paužot gandarījumu par apjomīgā darba gala rezultātu.

Vairāk par pašu ideju, izstrādes procesu un mērķiem skaties mūsu video stāstā

Guntaram un 108. autovedējam vēlam vēl vairākus 1 000 000 kilometrus!

 

Papildus 108.autovedēja bildes Kurbads Instagram