Anatolijam Vasiļjevam 20 gadi Kurbadā!

Tieši 20 gadus atpakaļ, 1998. gada 3. janvārī Kurbada ielā, Rīgā Anatolijs Vasiļjevs nokrāva savu pirmo kravu kā “Kurbads” uzņēmuma šoferis. Vēl spilgtā atmiņā iespiedušās arī atvestās automašīnas – Ford “Sierra” un Opel “Ascona”.

““Kurbadā” strādāju jau no pašiem pirmssākumiem jeb no pirmās sekundes, jo deviņdesmito gadu vidū vedu automašīnas uz placi. Uzņēmuma vadība novērtēja manu darbu un sākām sadarbību.”

Savā pirmajā reisā zem “Kurbads” karoga Anatolijs uz Minsteres pilsētu devās ar Mercedes-Benz “1422” autovedēju. Un tieši šī modeļa stūri ar pateicības vārdiem viņš saņēma dāvanā par ieguldījumu uzņēmuma attīstībā.

Anatolijs ir svarīga daļa no uzņēmuma pirmās dienas, sākotnēji kā vadošais šoferis, bet vēlāk jau mentors un instruktors jaunajai paaudzei. Pēc paša aplēsēm pa visu šofera karjeru viņš ir veicis aptuveni 5-6 miljonus kilometru.

Anatolija prasmīgā braukšana ir vairākkārt novērtēta – 2004. gadā iegūts tituls un zelta medaļa “Latvijas gada šoferis” žurnāla “Auto” vērtējumā par nobrauktiem vairākiem miljoniem kilometru. Kā arī trīs reizes iegūts tituls “Gada šoferis” kompānijā “Kurbads”.

Anatolij, paldies par dalību “Kurbads” stūrēšanā 20 gadu garumā!