Aprīļa apskats!

Ierasti pirmajā darba dienā pēc Lieldienu svinībām “Kurbads” darbinieki aizvadīja olu kaujas starp kolēģiem. Šogad balvas bez tradicionālajām svētku nominācijām “Stiprākā ola” un “Vistālāk ripojošā ola” tika piešķirtas arī par vizuāli skaistāko olu.
Stiprākā ola šogad izrādījās grāmatvedes Solveigas Rjastas rīcībā, loģistika vadītāja Kristīne Rīmene plūca laurus, visprecīzāk un vistālāk aizripinot olu lejup pa dēli, bet viskrāšņāk olu ar dabīgām izejvielām nokrāsoja grāmatvede Ilona Ļoļāne-Laseviča.

Trešdien, 25. aprīlī Rīgas Motormuzeja telpās norisinājās gadskārtējais “Auto nozares forums”, kurā pulcējās jomas speciālisti, lai uzklausītu pašmāju un ārzemju ekspertu lekcijas par gaidāmo tuvākā nākotnē Latvijā un ES, par aktuālām problēmām un iespējamiem risinājumiem. Viens no šī foruma galvenajiem tematie, bija par satiksmes drošību un īpaši aktuālo Vision Zero, kas paredz CSN bojāgājušo skaitu samazināt līdz 0.

Aizskarot citu foruma tematu, ārvalstu eksperts Silvo Korez teica: ”Mainās demogrāfija, klimats, notiek urbanizācija, bet resursi jāizmanto maksimāli efektīvi.Šodienas lielākais izaicinājums ir paredzēt un izstrādāt drošības standartus, kas būs aktuāli arī pēc 30 gadiem.” Rūpnīca jau laicīgi zina, kādu auto vēlēsies nākotnes klients, taču Latvijas un Rīgas infrastruktūra nav gatava elektromobiļiem.

Stipri atbrīvoti un arī precīzi par runātajām tēmām izteicās Pauls Timrots – nākotne bez automašīnam nav iedomājama, mainīsies tikai to pielietošanas veids.

Kā jau visi Kurbada darbinieki, arī Uldis Čalpa ir neatturams un cīnīsisies par savām vēlmēm un darbiem līdz galam. Lai arī sākotnēji uzaicināts tikai uz divām Latvijas hokeja izlases pārbaudes spēlēm Norvēģijā, Uldis Čalpa dotajā iespējā iekodās līdz kaulam,līdz pēdējam brīdim cīnījās par vietu nacionālās komandas sastāvā startam Pasaules čempionātā.

Dalība nacionālās hokeja izlases treniņnometnē gan neatbrīvo no darba pienākumiem Kurbadā. Vairāku nedēļu garumā Uldis vairāk nekā pusi dienas pavadīja, lejot sviedrus hokeja laukumā un aizbraucot uz darbu tūlīt pēc nodarbības. Elites līmeņa hokejā tas ir pietiekami unikāls gadījums, kad nacionālās valstsvienības kandidāts treniņus izlasē apvieno ar darba pienākumiem.

Uldis tika atzīts par finālsērijas vērtīgāko spēlētēju un Latvijas čempionāta labāko vārtsargu! Mēs lepojamies ar tevi, Uldi!