Ar Porsche pa ledu!

Jau šajā nedēļas nogalē Austrijas pilsētā Zell am See norisināsies unikālas automašīnu sacensības pa ledu. Kurbads automašīnu transporta kompānijai ir gods transportēt vienu no sacensību dalībnieku automašīnām – 1990. gada Porsche 911 964. paaudzes automašīnu.

Šis, nu jau vēsturiskais automobilis ar 3,6 litru sešu cilindru dzinēju pievienosies daudziem citiem vēsturiskiem un arī moderniem spēkratiem gaidāmajās sacensībās “The GP ICE RACE”.

Tie ir īsti divu dienu motorsporta svētki ekstrēmos apstākļos izcilā atmosfērā. Gandrīz jau piemirstas, sacensības atgriezās 2019. gadā, lai turpinātos arī šogad. Amatieri un profesionāli braucēji sacenšas dažādās ieskaites klasēs, lai ledus trasi šķērsotu pirmie. Viens no ziemas spilgtākajiem mirkļiem Porsche zīmola un visa motorsporta fanātiem. Ledus sacīkstes ir intensīva brīvības, precizitātes un ātruma pieredze.

Transports notiek ciešā Kurbads sadarbībā ar “Jan Kalmar Beyond Adventure”, kas organizē dažādus Porsche braukšanas pasākumus, tāpēc šim automobilim ar ledus sacīkstēm prieki nebeigsies – pēc Austrijas tas mēros ceļu uz polāro loku, lai vadītāji varētu apgūt pilotēšanu pa ledus ceļiem leģendārā somu rallija pilota Markusa Gronholma vadībā. Bet turpinājumā automobili varēs redzēt traucamies pa gleznainiem ceļiem  visapkārt zemeslodei.