Brabus 800 – Mercedes-AMG G 63 – luksusa sapņu piepildījums pilsētā

Vizuālā elegance, modernākās tehnoloģijas un, pats galvenais, neaizmirstama braukšanas pieredze apvienojas katrā Brabus automašīnā. Maija sākumā, Kurbads loģistikas centrā, ar autovedēju cēli ieradās Brabus 800. Superauto ar savu unikalitāti liek atskatīties ikvienam. Brabus 800 – Mercedes-AMG G 63 – standarta aprīkojumu papildina V8 dzinējs, Burmester® telpiskā skaņas sistēma un, protams, AMG braukšanas kontrole ir neatņemam sastāvdaļa. Automašīnas jaudīgais iznāciens uz lielceļa patiesi spēj uzrunāt.

Pirms 40 gadiem radās Mercedes-AMG G klase. Braucot cauri laikam, ar savu vienreizējo apvidus automašīnas DNS, tā tiek uzlabota un pielāgota mūsdienu tendencēm. Automašīnai raksturīgās pazīmes –  tās priekšpuse, skaidrās un lielās līnijas, divi lieli logi salona aizmugurējā daļā un izvietotais rezerves ritenis pie aizmugurējām durvīm – tiek saglabāts gadu desmitiem. Savukārt, Brabus, prestiža automašīnu tūninga kompānija no Vācijas, šīs gadu desmitus saglabātās pazīmes noslīpē un pilnveido pēc klientu vēlmēm.

Komforts un luksus apvienojumā veido sporta automašīnas cienīgus apgriezienus, ar aprīkoto V8 dzinēju Brabus spēj attīstīt 800 zirgspēkus. Līdz 100 km/h Brabus 800 ir spējīgs paātrināties 4,1 sekundē un tā maksimālais ātrums ir 240 km/h. Vidējais degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km ir 16,5 l.

Burmester® telpiskā skaņas sistēma nodrošina pirmklasīgu skaņas baudījumu īstiem mūzikas cienītājiem. Regulējot telpiskās skaņas funkcijas vai skaņas optimizāciju, priekšējām un aizmugurējām vietām, automašīnā var radīt gan rokkoncerta cienīgu dārdoņu, gan līdz niansei izjustu čella stīgu skaņu kādā no klasiskās mūzikas koncertiem.

Katra no Brabus automašīnām ir tikpat unikāla, kā tās vadītājs. Līdz ar to, vadītāja sapņiem nav robežu – ikkatrs pieprasījums tiek izpildīts līdz sīkākajai niansei. Salona krāsu un ekskluzivitāti nodrošina augstas kvalitātes Nappa ādas apšuvums. To papildina alumīnija pedāļu paliktņi, salona griestu apdare un dekoratīvie sliekšņi. Protams, augstu komforta sajūtu ziemas mēnešos rada apsildāma multifunkcionālā stūre.

Brabus savas automašīnas sagatavo pēc individuāla pasūtījuma. Tādēļ arī cenas diapazons ir plašs, šādu Brabus 800 automašīnu ir iespējams iegādāties sākot no 367 000 EUR.