Chevrolet Chevelle Malibu 1969 – Amerikas saulainās piekrastes idealizācija

Chevrolet Chevelle Malibu, kurš ražota 1969. gadā uz ceļa spēj parādīt, kurš ir galvenais. Viesojoties Kurbads loģistikas centrā ik katrs novērtēja Chevrolet Chevelle izsmalcinātību, kā nekā šis modelis ir viens no veiksmīgākajiem un atmiņā paliekošākajiem. Chevrolet Chevelle Malibu kabriolets ietilpst otrajā paaudzē, proti, no 1968. gada līdz 1972. gadam esošie Malibu un pārējās Chevelles sērijas automašīnas tika pārveidotas un uzlabotas gan vizuāli, gan tehniski.

Automašīnas modeļa nosaukumā ietilpst nosaukums – “Chevelle”. Chevelle ir sievietes vārds, kas cēlies no ebreju valodas. “Mans veltījums Dievam” un “drosmīgs un skaists”, tā skaidrojama vārda nozīme. Savukārt, nosaukumu skanējums spāņu valodā nozīmē alternatīvu formu sievietes vārdam “Isabela”.
No 1964. līdz 1983. gadam Chevrolet automašīnas rotāja nosaukums “Malibu”. Savu nosaukumu cēlais spēkrats ieguva Ziemeļamerikas, Kalifornijas štata piekrastes, Malibu dēļ. Kopumā Chevrolet Malibu var raksturot kā vidēja izmēra automašīnu, kurai laikam ritot pievienojas un to papildina izsmalcināti elementi.

Chevrolet Chevelle Malibu spozme un elegance tika izrādīta amerikāņu kinorežisora, Kventina Tarantino, kulta filmā ”Pulp Fiction”. Filmā automašīnas īpašnieks ir Vincents Vega, kuru attēlo aktieris Džons Travolta. Šī nebūt nav vienīgā Chevrolet Chevelle Malibu zvaigžņu stunda. Automašīna ir izmantota arī tādās filmās, kā “S.W.A.T.”, “Repo Man”, “Dazed and Confused”.

Chevrolet markas automašīnas nenoliedzami tiek dēvētas par amerikāņu klasiskāko, pārbaudītāko un tradicionālāko spēkratu. Chevrolet Chevelle Malibu aprīkota ar 200 zirgspēku dzinēju. Maksimālais ātrums, ko var sasniegt šis kabriolets ir 186 km/h.

Vizuāli Chevrolet Chevelle Malibu piesaista ar savu eleganti ārišķīgo piesitienu. Ātrgaitas korpuss ar ļoti gludu neesošu pāreju, Coca-Bottle sānu siena, kas pēc formas atgādina Coca-Cola pudeli. Agresīvs un bruņniecisks režģis priekšpusē, integrēti buferi un hromētas nianses papildina Chevrolet Chevelle Malibu tēlu. Lakoniski vienkāršais, tomēr ekskluzīvais ādas salons tādās 60 gadu Amerikas noskaņās, piedod automašīnai vīrišķīgi drosmīgo noskaņu.

Lielākoties pagājušā gadsimta šedevru cenu nosaka kāds kolekcionārs, kurš nolēmis no automašīnas šķirties. Izsoles cena Chevrolet Chevelle Malibu ir sākot no 36 000 EUR.