Cīņa ar sevi un konkurentiem Stipro skrējienā!

Sestdien, 5. maijā Ķegumā, motokrosa kompleksā “Zelta Zirgs”, norisinājās desmitais vislatvijas drosmīgo cilvēku pārbaudījums – Stipro skrējiens, kas tradicionāli pulcē vairākus tūkstošus skrējēju dažādās disciplīnās. Šogad, pēc lieliskā snieguma pagājušogad(5. vieta elites skrējienā komandām), komandu skrējienā Kurbads  nestartēja, bet uzņēmuma godu aizstāvēja loģistikas speciālists Salvis Ozoliņš.

Salvis ir aktīva dzīvesveida piekritējs, kurš regulāri piedalās dažādos masu pasākumos – “Stirnu Buks”, “Vanagkalna” slēpojums un, protams, Stipro skrējienā!

Šoreiz individuālajā vērtējumā loģistikas speciālists startēja 10 km skrējienā: “Izvēlējos šo variantu, lai starts būtu pēc iespējas masveidīgāks. Kopumā gāja labi, zinu, kur pietrūka un kur varu pielikt. Pēdējos kilometros ikru muskuli sāka raut krampjos, tāpēc mazliet mazināju tempu, lai finiša spurtā to atkal palielinātu. Trase ļoti līdzīga kā pagājušogad, tomēr likās grūtāk, jo individuālā startā nav iespējas atpūsties nevienā mirklī un kopējais temps ir krietni augstāks. Ķermenis, it īpaši ceļgali, saguris, bet morāli esmu ļoti priecīgs!”

10 km stipro skrējienu rezultāti vēl nav publicēti, bet pēc speciālistu vērtējuma Salvim prognozēta vieta TOP10!

Par Salvja gaitām un gatavošanos Stipro skrējienam drīzumā gaidiet video materiālu. 

2018. gada Stipro skrējienā pieaugušo vērtējumā piedalījās apmēram 2200 dalībnieku, bet mazo pārbaudījumos aptuveni 700 jauno skrējēju. Paredzams, ka arī nākamgad Stipro skrējiens notiks Ķegumā.