Dāvis Ivanovs izcīna 2. vietu Superkausā Kandavā

Svētdien Kandavā norisinājās motokrosa seriāla “Superkauss” otrā posma sacensības, kurās transporta kompānijas “Kurbads” atbalstītais sportists Dāvis Ivanovs prestižākajā “MX Pro” klasē ierindojās 2. vietā, izcīnot uzvaru sacīkšu otrajā braucienā.

Pirmajā braucienā Dāvis ieņēma trešo vietu, finiša līniju šķērsojot aiz diviem igauņu sportistiem. Revanšs tika gūts otrajā sacīkstē, kurā Dāvi nespēja apturēt neviens un Latvijas līdzjutēji varēja uzgavilēt pašmāju sportista uzvarai. Izšķirošajā braucienā uzvaru svinēja Tanels Leoks, kurš savā karjerā ir izcīnījis arī vairākas uzvaras Pasaules čempionāta posmos.

Kandavas trase “Motoparks Kandava” tiek uzskatīta par vienu no tehniski sarežģītākajām Baltijā ar daudzveidīgiem un viltīgiem elementiem. Pirms sacensībām Spānijas trašu dizainera Gabi Villadas vadībā tā piedzīvoja daļēju pārbūvi un sportistiem trase bija faktiski jāapgūst no jauna.

“Superkauss” kopvērtējumā Dāvis Ivanovs ieņem 2. vietu, par septiņiem punktiem atpaliekot no līdera Leoka.  Nākamās “Superkauss” sacensības paredzētas 14. augustā Madonā.