Debesu pārvaldnieks uz Kurbads autovedējan

Šodien automašīnu transporta un loģistikas uzņēmumā “Kurbads” bija nozīmīga diena, jo Eiropas plašajos ceļos tika palaists jauns autovedējs – #92, kuru grezno mēness zīme Alfreda Paulauska veidotā dizainā.

“Mēness ir pārmaiņu un kustības simbols,” stāsta folkloriste Inese Krūmiņa. “Mēness vienmēr ir ceļā, tāpēc zīme ļoti dabīgi sasaistās kopā ar autovedēju un tā šoferi, kas arī vienmēr ir kustībā. Tā ir zīme, kas vēstī par pārmaiņām, izaugsmi un attīstību, bet tajā pašā laikā tā ir ļoti toleranta zīme. Tā mainīgā daba ļauj piedzīvot gan kāpumus, gan kritumus. Katrā ciklā seko jauna augšupeja!”

Latviešu mitoloģijā mēness pārvalda arī debesis un zvaigznes. Atrodama arī šāda tautasdziesmas rinda: “Mēnestiņš zvaigznes skaita, vai ir visas vakarā.”

“Kombaina puika brauc lieliski! Aleksis Čabajs ir lauksaimnieks, kurš vēlējās pārmaiņas. Viņš ir ļoti atbildīgs šoferis, kas disciplinēti ievēro darba prasības un ceļu satiksmes noteikumus.” Par Aleksi Čabaju, kam uzticēta jaunā autovedēja vadīšana, stāsta Anatolijs Vasiļjevs, “Kurbads” autovadītāju kvalitātes vadītājs.”

“Aleksis ir izaudzis līdz līmenim, lai mēs varētu viņam uzticēt pilnīgi jaunu auto. Viņš ilgu laiku nav bijis pie mums, bet šajā īsajā sprīdī ir sevi izcili pierādījis Baltijas maršrutos, nešaubāmies, ka Eiropā viņam veiksies tikpat labi!”

Jaunais vilcējs Mercedes-Benz “Actros 1843” ir aprīkots ar Metago M1 un Metago Pro autovedēja iekārtu. “#92 ir šķeltā jeb grieztā kabīne, kas nozīmē, ka komplektā ar šo iekārtu, mums paveras plašākas uzkraušanas iespējas – otrajā stāvā virs kabīnes varam uzkraut augstākas automašīnas, piemēram, džipus,” konkrētā autovedēja specifiku izskaidro “Kurbads” galvenais mehāniķis Ivars Čiblis.

Lai labi ripo!