Desmit gadi Kurbadā

„Kurbads” ikmēneša šoferu sapulce noslēdzās ar negaidītu apbalvošanas ceremoniju, kurā tika sumināti trīs kompānijas autovadītāji ar vislielāko darba stāžu, kas sniedzas jau virs desmit gadiem. Kolēģu un vadības apsveikumus saņēma gaviļnieki  Pēteris Ozoliņš, Gatis Mauriņš un Renārs Jakobsons.

Šie trīs vīri ir pašreiz visilgāk „Kurbadā” strādājošie šoferi un visi kā viens saka, ka stabilitāte, draudzīgais un saprotošais kolektīvs, kā arī uzņēmuma filozofija ir iemesli, kāpēc desmit gadi ir paskrējuši nemanot. Abpusēji pozitīvo sadarbību apliecina tas, ka trijotne, iekļūstot „Miljonāru klubiņā”, ir tikusi pie īpaša krāsojuma autovedējiem – Gatis Mauriņš savos izbraukumos dodas kopā ar Kubas revolucionāru Che Guevara, Renāra Jakobsona ceļabiedrs ir indiāņu virsaitis „Crazy Horse”, bet Pēteris Ozoliņš godina latviešu hokejista Kārļa Skrastiņa piemiņu.

Jaunībā sapņojis iekarot sporta virsotnes kā hokeja vārtsargs, Pēteris Ozoliņš tagad pieveic Eiropas lielceļus kā „Kurbads” šoferis. „Esmu liels kārtības piekritējs, tāpēc patīk, ka uzņēmumā ir viss ir sakārtots un par visu padomāts, arī darbs ir labi organizēts. Nenožēloju, ka savā laikā pārnācu strādāt uz „Kurbadu”,” iemeslus ilgajam darba stāžam kompānijā min Pēteris. Jautāts par to, kā radās ideja par autovedēja dizaina ar Kārļa Skrastiņa portretu, šoferis atbild: „Tā kā man tuva ir hokeja tēma, piegāju pie Anda, sākām runāt un sapratām, ka mums abiem galvā ir viena ideja. Par skaisto mašīnu saņemu komplimentus gan no citu kompāniju kolēģiem, gan arī no parastiem garāmgājējiem”.

Miljons kilometru pievarētājs Renārs Jakobsons par desmit gadiem „Kurbads” šofera amatā: „Kā viens no galvenajiem iemesliem ir stabilitāte un uzņēmuma organizētība. Vēl varu teikt, ka darbs ir interesants ar lielu atbildību un reizēm pat uz riska robežas.” Renārs augstu novērtē arī darba atmosfēru: „Mums ir draudzīgs kolektīvs ar veselīgu attieksmi, strādājam, nevis atnākam pie miliča uz nopēršanu.”

Saviem kolēģiem pieredzējušie šoferi novēl veselību, plašus ceļus un veiksmi!