Desmitgades dimanta balva, kategorijā “Starptautiskie kravu pārvadātāji” 

Kurbads godināts ar Desmitgades dimanta balvu, kategorijā “Starptautiskie kravu pārvadātāji” 

Šonedēļ Kurbada pārstāvji apmeklēja AAS BALTA (PZU grupa) un Satiksmes ministrijas organizēto konkursu “Drošākais uzņēmuma autoparks”, kas šogad notika jau desmito reizi. Konkursa ietvaros norisinājās ekspertu diskusija “Drošas satiksmes ABC – Auto, Bizness, Cilvēks 2022”, kurā īpaša uzmanība tika pievērsta cilvēciskā faktora un automātisko drošības sistēmu lomai ceļu satiksmes drošības uzlabošanā, un ar īpašām Desmitgades Dimanta balvām tika godināti izcilākie autoparki konkursa desmit gadu pastāvēšanas vēsturē. Kā secina eksperti, vidējo Latvijas autovadītāju raksturo neapzināta braukšana, pārkāpumi kā norma un “es” kā vissvarīgākais satiksmes dalībnieks, un sabiedrībai kopumā vēl tāls ceļš ejams, lai braukšanas kultūra uz Latvijas ceļiem ievērojami uzlabotos. Savukārt par Desmitgades Dimanta autoparkiem atzīti Pašvaldības SIA “Ventspils reiss”, SIA “SCHWENK Latvija”, SIA “Kurbads un Ko” un “Latvenergo koncerns”, bet specbalva par drošāko autoparku piešķirta AS “DELTA LV”.

 

Diskusijas laikā četrās kategorijās pasniegtas arī konkursa “Drošākais uzņēmuma autoparks 2022” Desmitgades Dimanta balvas izcilākajiem uzņēmumiem konkursa vēsturē un atzinības raksti par izcilu, ilgtspējīgu un sociāli atbildīgu autoparka pārvaldīšanu. Nominēts kā viens no trim izcilākajiem uzņēmumiem – Kurbads ieguva desmitgades Dimanta balvu kategorijā “Starptautiskie auto pārvadājumi”!

 

“Šodien, konkursa “Drošākais uzņēmuma autoparks” desmitgadē, es jūtos patiesi priecīgs un gandarīts par paveikto. Visi autoparki, kas piedalījušies konkursā, sevišķi mūsu ilggadējie dalībnieki, ir lieliski strādājuši, pastāvīgi veikuši uzlabojumus – daži pat 10 gadu garumā, un gribas ticēt, ka visi kopā mēs esam snieguši būtisku ieguldījumu satiksmes drošības uzlabošanā. Mēdz teikt – pastāvēs, kas pārvērtīsies, un domāju, ka desmit gadu pieredze ļaus mums izdarīt vērtīgus secinājumus un kopā ar konkursa dalībniekiem, partneriem un draugiem paveikt vēl vairāk, lai kopējā braukšanas kultūra Latvijā ar katru gadu uzlabotos,” saka konkursa ilggadējs žūrijas priekšsēdētājs, BALTA Transporta produktu un risku parakstīšanas pārvaldes vadītājs Kristaps Liecinieks.

 

Paldies par augsto novērtējumu un jauni mērķi tikai sekos…

#baltapatiesiba #satiksmesministrija #vehicle #vehicletransport #drosakaisautoparks #drosakaisuznemumaautoparks