Dzestrā un jautrā gaisotnē atzīmē 107. autovedēja iesvētības

Jau zināms, ka jaunu autovedēju iegāde automašīnu transporta un loģistikas uzņēmumā “Kurbads” ir lieli svētki. Lai arī aiz loga laikapstākļi kādam varētu šķist mēreni un varbūt pat nedaudz dzestri – tradīcijas ir tradīcijas, un tradīcijas ir jāciena! Arī jaunā, 107. autovedēja pievienošanās Kurbada autoparkam neizpalika bez tā iesvētīšanas.

 

 

107. autovedēju, kura vadības groži uzticēti autovadītājam-ekspeditoram Ivaram Laizānam rotās Ūsiņa zīme. Tā simbolizē atdzimšanu un ir Saules dievība. Tā uzņēmuma autoparku rotā jau otro reizi. Likumsakarīgi, ka tieši atdzimšanas simbols rotāja arī autovedēju ar 84. numuru, kas bija pirmais pēc uzņēmuma vizuālās identitātes maiņas. Tieši ar šo zīmi aizsākās Kurbada autoparka izgreznošana ar spēka zīmēm un simboliem. Kāds varbūt var neticēt mūsu tautas mitoloģijai un dievību spēkam, taču, iesvētot jauno autovedēju, saules stari mūs iepriecināja tieši iesvētību ceremonijas laikā. Teiksiet sakritība?

 

Latvju dainu tēvs Krišjānis Barons reiz Nīcā par latviešu tautu ir rakstījis: “Latvieši rotaļās visvairāk iet ap Ziemassvētkiem. Bet tas nav vienīgi noteiktais laiks, jo latvieši rotaļājas arī citos svētkos un godos.” Tāpat arī mēs – dodamies rotaļās un protam priecāties arī tad, ja ārā sals dažubrīd mēdz iekost līdz pat kaulam.

 

 

Uzņēmuma  “Kurbads” loģistikas vadītājs Toms Hartmanis atzīmē, ka Ivars ir ļoti piemērots jaunā autovedēja vadīšanai. “Ivara mērķtiecība un attieksme pret darbu ir iemesls viņa izaugsmei uzņēmumā. Šonedēļ Ivars ir saņēmis savā apgādībā jaunākās paaudzes un augstākās klases autovedēju, kas viņam būs labs atbalsts jaunu maršrutu un izaicinājumu apgūšanai,” norāda T. Hartmanis.

Lai latvju zobens nesarūs, lai latvju saule nenoriet, lai deguns nenosalst un tikai uz priekšu! Tiekamies lielceļos.