Dzimis trasē – Porsche 911 GT3 RS

Automašīnu transporta kompānija “Kurbads” ir pagodināta transportēt autobūves noslīpēto dimantu – Porsche 911 GT3 RS. Porsche ir ļoti plašs dažādu 911 sērijas modeļu, tomēr šis ir teju identisks automašīnām, ko mēs redzam TV ekrānos autošosejas sacensībās.

Porsche mārketinga vadlīnijas ir elegance un kvalitāte, kas plašām auditorijām tiek demonstrētas Porsche “Supercup GT3” sacensībās, kas norisinās kopā ar Formula 1. Šajās sacensībās brauc tehniski identiskas automašīnas šai ielas versijai, vienīgā atšķirība ir pilnais drošības karkass. Kas tad ir Porsche “911 GT3 RS”?

Burti RS nosaukumā atšifrējas kā “Renn Sport” jeb “Sacīkšu sports”, citiem vārdiem sakot, ielas satiksmē legāla automašīna ar sacīkšu bolīda specifiku – masīvs aizmugurējais antispārns, milzīgi riteņi, kas aizpilda arkas, magnēzija jumts mazākam svaram, kā arī, protams, drošības karkass aiz priekšējām sēdvietām un sešpunktu drošības jostām.

Aprīkots ar septiņu pārnesumu automātisko ātrumkārbu, 4,0l  sešu cilindru dzinēju ar 500 ZS lielu jaudu, automašīna līdz 100 km/h ieskrienas 3,4 sekundēs. Porsche ilgtermiņa filozofija nav tikai palielināt dzinēja jaudu un efektivitāti, bet arī mazināt automašīnas svaru. Šoreiz komplektā klāt nāk arī palielināts virsbūves platums un ievērojami uzlabota aerodinamika. Arī automašīnas ritošā daļa ir uzlabota – padarīta stiprāka un aizmugurē pievienotas mazas papildu atsperes, vēl vairāk uzlabojot automobiļa saķeri ar ceļu.

Daudziem automobiļiem ir lielisks dzinējs, lieliska piekare vai lieliska vadāmība, tomēr tikai retajai ir visas šīs īpašības. Viens no retajiem – Porsche “911 GT3 RS”!