ECG akadēmijas otrais posms – ceļā uz pilnveidošanos – Brencis Pēteris Eglītis

Uz ECG akadēmijas nu jau otro posmu, tupinot apmācības un pilnveidošanos, devās uzņēmuma Kurbads pārstāvis, mūsu loģistikas speciālists – Brencis Pēteris Eglītis.Otrais no pieciem EKG akadēmijas 2023/2024 moduļiem ir noticis Brēmenē, Vācijā. Šajā modulī uzsvars tika likts uz zināšanu turpināšanu par inovāciju tēmām FVL (Finished Vehicle Logistics) sektorā.
Trīs no piecām dienām ietvēra lekcijas par inovācijām un projektu vadību un specifiku, kas saistīta ar FVL.
Pēdējā laikā viena no galvenajām tēmām loģistikā ir drīzumā obligātā ziņošana par CO2 emisijām ES, lai kontrolētu un labāk izprastu automobiļu rūpniecības piegādes ķēdes, kā arī loģistikas sektora “nospiedumu” uz mūsu planētas. Ar nesen publicētajām ECG vadlīnijām par CO2 ziņošanu, automobiļu loģistikas joma ir spērusi lielu lēcienu, lai ilgtermiņā kļūtu efektīvāka un ilgtspējīgāka.
Divas kursu dienas bija veltītas Brēmerhāfenes un Kukshāfenas ostu kompleksu apmeklējumiem, kā arī Mercedes-Benz rūpnīcas apmeklējumiem Brēmenē. Šajā laikā dalībnieki tika iepazīstināti ar dažu lielāko loģistikas centru darbību visā pasaulē un to, kas tiek darīts, lai vēl vairāk uzlabotu ne tikai vieglo automašīnu piegādes efektivitāti, bet arī lauksaimniecības un kalnrūpniecības aprīkojuma specifiku. un sabiedriskā transporta (autobusu, vilcienu, tramvaju) izplatīšana visā pasaulē.
“Mēs atstājam Brēmeni ar skaidru redzējumu par to, kas mums kā transporta nozares daļai ir jādara, lai turpinātu uzlabot savus centienus, lai palīdzētu padarīt pasauli zaļāku, labāku vietu, vienlaikus saglabājot standartus, ko no mums sagaida klienti. ”.
Nākamais EKG akadēmijas modulis notiks februārī Barselonā, Spānijā.

Vairāk par akadēmiju: https://www.ecgassociation.eu/activities/education/ecg-academy/