Elegants nezvērs – Brabus B63S-730

Kad septiņdesmito gadu otrajā pusē Bobo Bušmans(Bobo Buschmann) vēlējās mazliet uzlabot savas automašīnas, viņš saprata, ka esošie uzņēmumi nespēj izpildīt viņa vēlmes, tāpēc viņš nodibināja pats savu kompāniju, kas nodarbojas ar automašīnu modificēšanu. Tā radās tūninga kompānija Brabus.

Kurbads loģistikas centrā viesojās Mercedes-Benz “B63S-730”, Mercedes-Benz modeļu klāsta augšējais plaukts ar ekskluzīviem Brabus uzlabojumiem.  

“B63S-730”  modeļa nosaukumā apzīmējums 730 norāda jaudu, līdz kādai uzlabots 5,5 litru dzinējs. Lai iegūtu tik ievērojamu rādītāju, Brabus standarta turbīnas nomainīja ar lielākām, pievienoja zemākas temperatūras radiatoru interkūlerim, paplašināja izplūdes sistēmu un pārprogrammēja vadības bloku. Brabus neizpauž 0-100 km/h ieskrējienu, bet norāda, ka maksimālais ātrums ir ierobežots līdz 325 km/h.

Lai šo galvu reibinošo jaudu savaldītu un noturētu kupeju uz ceļa seguma, automobilis ir aprīkots ar īpašiem aerodinamiskiem risinājumiem un pazeminātu piekari, klīrenss samazināts par aptuveni 14 cm. Pie ātruma vairāk nekā 300 km/h novērtēsiet šīs izmaiņas. 

Klientam ir iespēja izvēlēties starp 19'', 20''un 21'' riteņiem. Brabus savā klāstā piedāvā tikai aizmugurējās piedziņas automašīnas. Papildus aprīkojumā vēl ir pieejams Brabus izpūtējs, kas ar elektroniski aktivizējāmu vārstu var darboties divos režīmos – sporta un parastajā.

Papildus ārējiem S klases uzlabojumiem, Brabus piedāvā arī salona modifikācijas, kā piemēram, Mastik ādas pārklājumu. Arī automašīnas multimediju sistēma nav palikusi bez tūninga uzņēmuma pieskāriena. 

Jauna auto cena ir aptuveni 200 000 EUR, bet lietoti auto, ja tādus varēsiet atrast, maksātu sākot no 160 000 EUR.