Flotei tiek pievienots 111. Mercedes-Benz Actros autovedējs!

🏆 Automašīnu transporta un loģistikas uzņēmums “Kurbads” turpina sava autoparka atjaunošanu un papildināšanu! Flotei tiek pievienots Mercedes-Benz Actros autovedējs ar 111. kārtas numuru.

👏 Folkloristes Ineses Krūmiņas vadībā tika aizvadītas tradicionālās autovedēja iesvētības, šoreiz piedaloties arī vīriem no folkloras kopas “Vilkači”, ieskandinot jaunā autovedēja palaišanu ceļos ar dziesmām vīru balsīs.

🦸‍♂️ Kā ierasts, jauno autovedēju kabīnes tiek rotātas ar latvju spēka zīmēm un uz lielajām kabīnēm tiek attēlotas leģendas, iedvesmojošas personības, nozīmīgi cīnītāji, kuru vērtības un skatījums iet roku rokā ar Kurbada vērtībām.

🛣 Arī šis Mercdes-Benz Actros autovedējs ir ar lielo kabīni sekojot līdzi Eiropas tendencēm, lai nodrošinātu lielāku komfortu tālbraucējiem. Kabīnes izmēri mums ļauj izpausties arī vizuāli.

⚡️ Iepriekš latviešu spēka zīmes uz Kurbada autovedējiem ir jau atkārtojušās, dažas pat vairākas reizes, bet tēli vienmēr ir bijuši unikāli un līdz šim nav atkārtojušies. 111. autovedējs ir izņēmums. Jaunā autovedēja vadība tiks nodota Ginta Murevica rokās, kurš par jaunā autovedēja vadītāju nekļuva nejauši – iepriekš Gints vadīja 77. autovedēju, kurš bija aprīkots ar “Variotrans” tipa piekabi. Savukārt jaunais autovedējs ir aprīkots ar “Intago” tipa piekabi uz kuras var uzkraut platākas automašīnas.

Toms Hartmanis (loģistikas daļas vadītājs):

“Gints sevi ir pierādījis darbā ar ekskluzīvām un sporta automašīnām, kuras vairumā gadījumu ir krietni platākas kā citas automašīnas. Gints arī izceļas ar centību, vēlmi konstanti attīstīties un iesaistīties Kurbada izaugsmē, tāpēc jaunais autovedējs tika piedāvāts tieši viņam”.

Zīmīgi, ka 77. autovedēja sānos ir attēlots Latviešu varonis — pulkvedis Oskars Kalpaks, ar kuru Gints ir mērojis simtiem tūkstošu kilometru. Un tieši Oskars Kalpaks ir pirmais attēlotais varonis, kurš ir gājis līdzi šoferim un šobrīd rotā 111. autovedēja sānus. Gints godam varēs turpināt vest Latvijas pulkveža Oskara Kalpaka varoņa stāstu.

🚍 Kurbads aicina darbā gan autovadītājus bez pieredzes (galvenais, lai ir CE kat. un 95. kods), gan arī vadītājus, kas ir vadījuši cita veida smagās automašīnas un vēlas attīstīt savu meistarību. Profesionālu instruktoru pavadībā apmācīsim darbā uz autovedēja. Reisu garumi ir dažādi, bet sākotnēji darbs būs pa Baltiju, lai veicinātu zināšanu nostiprināšanu.

📞 Papildus jautājumiem un tālākai komunikācijai sazināties ar personāldaļas vadītāju Sintiju Bērziņu — ‭+37122368141,‬ sintija.berzina@kurbads.lv