Kurbads darbinieku saliedēšanās pasākums

2021. gada decembrī Kurbads ledus halle atklāja ārā ledus laukumu, kas mums deva lielisku iespēju sākt jaunu tradīciju – Kurbads grupas uzņēmumu slidošanas pasākumu ar ģimenēm. Jau pagājušajā nedēļā bija skaidrs, ka pasākums būs izdevies, jo uzsniga balts sniegs un laika prognoze skaidrojās – visu pasākumu mūs lutināja skaidras debesis ar sauli.

Pasākumu iesākām ar kopīgu slidošanu, bet drīz vien, pasākuma vadītājs Denijs Romanovskis aicināja uz kopīgu rīta rosmi, kā arī iepazīstināja ar konkursiem, kuri sagaidīja aktīvākos dalībniekus. Šī bija lieliska iespēja visiem iepazīties arī ar hokeja skolas spēlētājiem, jo tieši viņi asistēja Denijam ar stafešu vadīšanu, kā arī palīdzēja jaunākajiem pasākuma dalībniekiem uzlabot slidošanas prasmes. Konkursā “Spēka paņēmiens” uzvaru ieguva Kurbads kravas auto servisa mehāniķis Guntars Abazorins, bet konkursā “Snaiperis” triumfēja Kurbads autovadītāja – ekspeditora Guntara Beitāna meitas.

Kamēr daži iestiprinājās ar zupu un leģendārajiem “ļuļa” kebabiem, citi turpināja slidot vai izmantoja iespēju aprunāties ar kolēģiem, Denijs jau atkal bija sagatavojis pārsteigumu – Kurbads Ginesa rekordu uz ledus. Visi pasākuma dalībnieki devās uz ledus, lai kopā uzstādītu rekordu – garāko ledus “čūskiņu”, kas kopīgiem spēkiem arī izdevās. Piedalījās arī paši mazākie, kuri, iespējams, savus pirmos soļus spēra tieši rekorda sasniegšanas laikā.

Kā Kurbads grupas vadītājs Andis Pikāns minēja savā uzrunā – komandā ir spēks, un šis pasākums to pierādīja, ka vislielākais spēks tiešām ir komandā, ģimenē un arī tradīcijās un šos trīs apvienojot rodas brīnišķīgs saliedēšanās pasākums. Paldies visiem, kas piedalījās un uz tikšanos nākamgad!