Bavārijas ģimenes galva – jaunais BMW X7

Tā kā pasaules auto tirgū aizvien pieprasītāki kļūst sporta apvidus automobiļi, ar jauno “X7” spēkratu BMW ir pilnībā nosedzis šo segmentu, tagad piedāvājot arī ietilpīgu luksus klases ģimenes auto, kas var darīt jebko – piedāvāt komfortablu braukšanu pa pilsētu vai lielceļu, pievarēt dubļainus bezceļus vai dinamiski traukties pa sacīkšu trasi!

Automašīnu transporta un loģistika kompānija “Kurbads” jau ir nogādājusi pirmos spēkratus Latvijā, un “X7” jau ir iespējams pasūtīt pie oficiālā BMW pārstāvja Latvijā “Inchcape Motors Latvia”.

“Luksusa klases manifests: jaunais BMW “X7″ eleganti apvieno izskatu un personību. Majestātiskais izskats neaizēno viegluma un veiklības sajūtu, pateicoties tīrajam dizainam un sportiskajam stilam. Vienlaikus ievērojamais salona plašums pirmo reizi piedāvā ekskluzivitātes, funkcionalitātes un brīvības saspēli – tas ir nesalīdzināms komforts visās trijās sēdekļu rindās. Šarms savā būtībā. Elegance raksturā”, tā jauno apvidus automobili raksturo pats autoražotājs.

Jau “X5” modelis bija gana liels, bet, stāvot blakus, var sajust “X7” gabarītus un majestātiskumu. Pat logo uz motora pārsega bija jāpalielina mērogā, lai saglabātu proporcionalitāti. Bet BMW galvenā prioritāte joprojām ir sportiskums ikvienā automobilī ar rūpnīcas simbolu – Bavārijas auto ražotājs vēlas, lai viņu automobiļi iekļautos “bauda braukt” segmentā. Un tāds noteikti ir arī šis modelis!

Zem motora pārsega šobrīd ir pieejamas divas opcijas – “xDrive40i” 3 litru sešcilindru turbodzinējs ar 335 ZS lielu jaudu vai spēcīgākais “xDrive50i” twin-turbo 4,4 litru V8 dzinējs ar 456 ZS jaudu. Abām versijām ir astoņpakāpju automātiskā pārnesumkārba un četru riteņu piedziņa.

Ar nākotnes cienīgām tehnoloģijām, izteiktu BMW dizainu un luksus klases salonu “X7” iztur pārbaudījumu kā 7. sērijas iemiesojums apvidus automobilī. Nebrīnīsimies, ja pārdošanas rādītāji tuvākajos mēnešos pārsniegs jau minētā sedana rezultātus tirgū.

Vācu autoražotājs jau 2014. gadā sāka gatavoties “X7” modeļa ražošanai, investējot vairāk nekā 1 miljonu dolāru ASV Spartanburgas rūpnīcā, kas ir lielākā ražotne pēc saražotajiem apjomiem.  Šeit dienas gaismu pirmo reizi ieraudzījuši “X3”, “X4”, “X5”, “X6” modeļi, un tagad arī “X7” modelis. Rūpnīca savu darbu sāka 1994. gadā, tajā investēti vairāk nekā 9 miljoni ASV dolāru. Ik dienu šeit saražo 1400 automobiļu un tiek nodarbināti 10000 cilvēku.