HOLIVUDAS NOSKAŅĀS AIZVADĪTA KURBADS GADA BALLE 2023

Dzirkstot zeltainam šampanietim un skanot Holivudas zvaigžņu valdzinošajiem smiekliem, aizvadīts gada gaidītākais notikums – Kurbads gada balle 2023 jeb gada balvas pasniegšanas ceremonija Kurbadā.

Reiz Holivudā…dzīve kā filma? Kad plānojām balles tematiku – mūsu gada ballei viens no variantiem bija “zelta gads”, jo pateicoties mūsu visu darbam, rādītāji patiešām bija kā zelta gadā, bet tomēr, mūs nepameta sajūta, ka zelta gads mums vēl ir priekšā. Līdzīgi kā Holivudā, arī šogad, domājot par nominantiem, esam lepni, ka vairāki no viņiem no otrā plāna aktieriem, jau vairākus gadus ir spēcīgi galveno lomu atveidotāji.

Uzburot filmās redzēto naksnīgo bulvāru cienīgu atmosfēru un ceļojot laikā un telpā, ballē mēs ne tikai nonācām Holivudas slavas alejā, kur satiekas spožākie filmu aktieri un atpazīstamākie filmu tēli. Šajā brīnumainajā naktī, pateicoties izsmalcinātajām dekorācijām un elegantajam iekārtojumam, mums kopīgi izdevās radīt pašiem savu Kurbada balvu pasniegšanas ceremoniju, kura līdzvērtīga Oskara vai Zelta Globusa apbalvošanas ceremonijai.

Balles viesi tēmu, kā ierasts, uztvēra ļoti nopietni un aizrautīgi, tērpjoties atbilstoši. Uz svarīgo pasākumu bija ieradušies labi zināmie multeņu varoņi Šreks ar Fionu un Ziemassvētku zaglis Grinčs. Neizpalika arī supervaroņi – Betmens un Supermens, kuri iztika bez savstarpējām cīņām, burve Malefiscenta. Tāpat uz balli bija ieradušies arī romantiskie noziedznieki Bonija un Klaids. Ar savu mūžam jauno klātbūtni mūs pagodināja arī elegantā Odrija Hepberna, bet savu devu dzirksts ballītei piešķīra Ostina Pouera un Zorro tēli.

Lai pasākums ritētu savu gaitu un būtu vēl priekpilnāks par jautru gaisotni un smieklu devu parūpējās mikrofona virtuozs, komiķis Edgars Bāliņš. Pateicoties viņa atraktivitātei un leģendārās grupas “Labvēlīgais tips” labi zināmajiem dziesmu ritmiem, jautrība sita augstu vilni visa vakara garumā un neļāva deju grīdai ne mirkli atpūtas.

Mums ir liels un patiess prieks, ka, apvienojoties Kurbads, Kurbads kravas auto servisa, Kurbads ledus halles, Hokeja skolas Kurbads un Lantes muižas kolektīviem, mums arvien izdodas radīt un piedzīvot neaizmirstami spožus svētkus. Un ne tikai – mēs droši varam teikt, ka esam arī lieliska un vienota komanda. Mēs ticam, ka mūsu dzinējspēks ir Kurbads komandā un ikviens no mums ir supervaronis, kurš tiecas uz panākumiem. Jo tieši no visa kolektīva kopīgās atdeves ir atkarīgs tas, kādās krāsās iekrāsosies uzņēmuma Kurbads nākošās epizodes.

Paldies visiem, kuri ieradās un apsveicam balvu ieguvējus. Lai top jaudīgs Jaunais gads!

Godinot gada labākos darbiniekus dažādās nominācijās, uzvarētāji ir:

2023. gada Kurbads labākais darbinieks Toms Hartmanis

2023. gada Kurbads labākais autovadītājs Māris Labarevics

2023. gada Kurbads labākais jaunais autovadītājs Invalds Eglis

2023. gada Kurbads noliktavas un pirmspārdošanas sagatavošanas labākais darbinieks Dimitrijs Manušins (Dmitriy Manushin)

2023. gada Kurbads kravas auto servisa labākais darbinieks Aivars Niparts

2023. gada Kurbads servisa labākais darbinieks Kārlis Hāzenfuss

2023. gada Kurbads Rumbulas sporta centra un HS Kurbads labākais darbinieks Vladislavs Vodolažskis

2023. gada Kurbads Lantes muižas labākais darbinieks Lauris Goldbergs