Ieskandinām Vasaras saulgriežus!

Automašīnu transporta kompānijas “Kurbads” un “DBC autocentrs” kolektīvs ar ģimenēm darba dienas izskaņā lika darba ratus mierā, vilka svinīgas drēbes, lai kopā ar kolēģiem atzīmētu Vasaras saulgriežus, kas ir neatņemama uzņēmuma tradīcija jau daudzu gadu garumā. Lai arī visu dienu lietus mākoņi draudīgi savilkās debesīs, tomēr vakars izvērtās saulains bez ne vienas lietus lāses!

Krūmiņu ģimene ar draugiem bija sagatavojusi ļoti bagātīgu folkloras Līgo svētku tradīciju programmu klātesošajiem, organizējot līgo dančus un rituālus, no kuriem kulminācija bija pūdeles sagatavošana un aizdedzināšana. Mūsu senči pūdeli lika ar norādi, ka mājā ciemos tiek gaidīti visi Jāņabērni. To lika ar domu, ka Jāņabērni dziedādami un priecādamies nes mājai, sētai svētību un pozitīvu enerģiju, kas noteikti šajā saulainajā dienā Kurbads loģistikas centrā netrūka!

Papildu aktivitātēs vīri pārbaudīja savus spēkus cirvja mešanā un loka šaušanā, kur veiklākais izrādījās Artūrs Mortukāns, bet dāmas pina vainagus un sēja sieru kopīgam mielasta galdam.

Viens no vakara aizraujošākajiem mirkļiem ir ielīgošanas svētku galvenās balvas pasniegšana par šī gada krāšņāko tautastērpu. Žūrija karstās debatēs par uzvarētājiem atzina Ivaru Čibli ar kundzi Daci.

Liels paldies Krūmiņu ģimenei par burvīgu mirkļu pārbagātu ielīgošanas pasākumu!

Līgo!