ISO 9001:2009 kvalitātes standarta sertifikācija “Kurbadā

“Kurbads” teritorijā notika kvalitātes vadības sistēmas audits, kuru veica testēšānas, inspekciju un sertifikācijas uzņēmums “Bureau veritas”. Sertifikācijas uzņēmums pēc veiktajām pārbaudēm secināja, ka transporta kompānijas “Kurbads” ikdienā izpilda visas kvalitātes vadības sistēmas prasības un ir cienīgi saņemt LVS EN ISO 9001:2009 sertifikātu piekto gadu pēc kārtas.

“Kurbads” kompānijai ISO 9001:2009 kvalitātes vadības sistēmas sertifikātu ieguva 2010. gada martā, un kopš šīs reizes katru gadu “Bureau veritas” savos auditos pārliecinās, ka uzņēmumā kvalitātes vadības sistēma uzturēta pēc standartos noteiktām prasībām.

Ieviešot un sertificējot kvalitātes pārvaldības sistēmu, organizācija nosaka savas darbības procesus, kas nepieciešami, lai nodrošinātu klientu prasībām atbilstošus pakalpojumus un preces. Kvalitātes pārvaldības sistēmas sertifikāts apliecina, ka organizācijā ir noteikta kārtība, kā tiek izpildītas klienta prasības, sākot ar pasūtījumu pieņemšanu līdz tā izpildei.

Kā atzīst “Kurbads” personāla daļas vadītāja Lāsma Pikāne “auditoru firmas veiktās pārbaudes gadu gaitā ir devušas pienesumu kompānijai. Mēs ņemam vērā ieteikumus, lai gadu no gada spētu klientiem piedāvāt arvien augstāku kvalitāti.”

Auditorei Sarmīte Zeltnere īpaši atzīmēja noliktavas darbu un izteica atzinību, ka kvalitātes sistēma darbojas labā līmenī.

Uzņēmums “Bureau Veritas” ir dibināts 1828. gadā. Tas ir globāls līderis testēšanas, inspekciju un sertifikācijas jomā, piedāvājot augstas kvalitātes pakalpojumus un palīdzot klientiem sasniegt pieaugošās prasības attiecībā uz kvalitāti, drošību, apkārtējās vides aizsardzību un sociālo atbildību.