Jānim Rozītim bronza Austrumeiropas Streetbike Freestyle čempionātā!

18.04.2012

Aizvadītajā nedēļas nogalē Sanktpēterburgā, Krievijā tika aizvadīts Austrumeiropas stantraidinga čempionāta pirmais posms, kurā trešo vietu izcīnīja latviešu sportists Jānis Rozītis. Posmā uzvarēja lietuvietis Arunas Gibeža, bet otram mūsu braucējam Laurim Klēbaham sacensību noslēgumā 7. vieta.

 Gan Rozītis, gan komanda ir priecīgi par sasniegumu, taču uzskata, ka rezultāts varēja būt augstāks, ja netiktu pieļautas atsevišķas kļūmes triku izpildē. Rezultātu ietekmēja arī nepiemērotie laika apstākļi, jo sagatavoto programmu visaugstākajā līmenī iespējams izpildīt tikai atbilstoša seguma sausā trasē. Neskatoties uz to, mūsu braucēji no sacensībām ir atgriezušies apņēmības pilni turpināt treniņus, lai uzlabotu sniegumu, un ir gatavi cīnīties nākamajā posmā, kurš norisināsies Krievijas pilsētā Rostovā.

Kopumā sezonas pirmais starts vērtējams kā veiksmīgs. Komanda pateicas saviem atbalstītājiem Kurbads, Honda un PataAB, par iespēju piedalīties šajās sacensībās !

 Čempionāta ietvaros norisinājās arī starptautiska motoizstāde IMIS2012, kurā ar paraugdemonstrējumiem uzstājās Latvijas motokrosa čempions Mārtiņš Aleksandrovičs, priecējot skatītājus ar izciliem freestyle motokrosa trikiem.