Jānim Rozītim Igaunijas atklātajā Streetbike Freestyle čempionātā 1.vieta

15.07.2013

12. un 13. jūlijā Igaunijas pilsētā Rutjā norisinājās Igaunijas atklātais streetbike freestyle čempionāts. Starp spēcīgākajiem Igaunijas, Somijas un Latvijas stantraideriem Jānis Rozītis izcīnija pirmo vietu šajā čempionātā.

No 12. – 13. Jūlijam norisinājās Igaunijas atklātais streetbike freestyle čempionāts, kurā piedalījās vairāki gan pašmāju (Igaunijas), gan kaimiņvalstu labākie braucēji. Jānis Rozītis pirms sacensībām sniegtajā intervijā bija ļoti pieticīgs, sakot: ”Veselu mēnesi neesmu bijis mājās, nav sanācis laika patrenēties. Sacensībās ir vairāk jāstādā uz tehniku, kura nav tik aizraujoša skatītājiem, bet gan tiesnešiem. Svarīgākais ir tehniskais izpildījums, triku sarežģītība.” Pēc sestdienas sacensībām Jānis Rozītis  Ziemeļeiropas un Igaunijas labāko stantraideru vidū izcīnīja pirmo vietu, apsteidzot arī šī gada pasaules ranga 4.vietā esošo Somijas stantraideri Joonu Vatanen. Savukārt otrs Suntfighters.lv komandas pārstāvis Lauris Klēbahs sacensību kopvērtējumā izcīnīja 7.vietu.  

Rozitis īsi pirms Igaunijas sacensībam kopā ar savu komandu bija atgriezies no mēnesi garās šovu tūres Krievijā, kur tika rādīti paraugdemonstrējumi Krievijas lielākajās pilsētās – Permā, Novosibirskā, Krasnojarskā un Maskavā, ikreiz pulcējot vairākus tūkstošus skatītāju.

Komandas nākošās sacensības gaidāmas no 20.-21.jūlija „Motul M1 Streetbike Freestyle” Austrumeiropas fināla posmā Maskavā, kur sportistam pretī stāsies labākie Austrumeiropas stantraideri.

Vairāk info:
Mārtiņš Arents
MSK„Stuntfighters” menedžeris, mapo@stuntfighters.lv, GSM 29217161

Ieva Brūna
„Ghetto Family” pārstāve, ieva.bruna@gmail.com, GSM 29657245