Jaunā BMW 1. un 3. sērija – M Performance

BMW ir zīmols, kas nemainīgi saviem klientiem piedavā dinamiku un vāciešiem raksturīgo augstvērtīgo kvalitāti, bet nešaubīgais faktors šo automašīnu iegādē ir pati bauda braukt! Kurbads loģistikas centrā uz mirkli paviesojās jaunās paaudzes 1. un 3. sērijas automobiļi ar “M Performance” aprīkojumu, kas ir jaunās paaudzes labākā specifikācija, bet tomēr nav no M sērijas.

Abi spēkrati ir piedzīvojuši savu debiju lielākajās auto izstādēs un ir uzsākuši savu ceļu pie klientiem. Ar Kurbads gādību transportētas uz Rīgu no BMW štāba Minhenē tika transportētas Showroom automašīnas.

M Sport modelis piešķir automobilim vēl sportiskāku izskatu. Papildus asajām līnijām virsbūvē un salonā M sport modelis garantē lielāku braukšanas prieku. M sporta balstiekārta un M aerodinamiskā pakotne manāmi optimizē braukšanas dinamiku.

Ar BMW 3. sērijas septīto paaudzi tiek sākts jauns BMW dizaina valodas posms: skaidras formas un poētiskas virsmas bagātina “dabisko” dinamiku ar mūsdienu dvesmu. No 0 līdz 100 km/h 4,4 sekundēs – BMW M340i xDrive interpretē virzību ar neticamu vilces spēku. Lai to panāktu, pilnveidotais M TwinPower Turbo sešcilindru benzīna dzinējs nodrošina 374 ZS (275 kW). BMW M nozīmē patiesu autosporta aizrautību – tieši to un neko citu iemieso BMW M340i xDrive. 

Piedāvājot vairāk jaudas, stila un braukšanas prieka, pilnīgi jaunais BMW M135i xDrive nav ieradies sacensties – tikai noteikt jaunus standartus. M TwinPower Turbo četrcilindru benzīna dzinējs nodrošina 306 ZS lielu jaudu un 450 Nm griezes momentu. Arī uz ceļa spēkrats nosaka toni: apvienojot standartaprīkojuma M sporta diferenciāli, BMW xDrive, Steptronic sporta pārnesumkārbu un M sporta stūres iekārtu, tas kļūst par vislabāko automobili savā klasē veiklības un pagriezienu izbraukšanas ziņā.