Jaunā loģistikas centra atklāšana

27.08.2012

Ar vērienīgu pasākumu piektdien, 24.augustā, tika atklāts jaunais Kurbads loģistikas centrs. Aicināto viesu vidū bija Kurbads klienti un sadarbības partneri. Vakara gaitā par klātesošo labsajūtu rūpējās un viesus izklaidēja  leģendārā grupa „ Los Amigos” ,  izcilais grafiti mākslinieks Aleksejs Odnorukovs (ELEMENT) , kā arī neaizmirstamu šovu sniedza atraktīvais moto braucējs Jānis Rozītis, kura elpu aizraujošais lēciens ar motociklu no viena auto vedēja uz otru, simbolizēja pāreju no iepriekšējā loģistikas centra uz jauno.

Kurbada jaunais loģistikas centrs atrodas Rīgā, Maskavas ielā 432. Tā kopējā platība ir 5 hektāri  un īpaši aprīkotos stāvlaukumos iespējams izvietot līdz pat 2000 automašīnām. Teritorijā atrodas automašīnu pirmspārdošanas  sagatavošanas cehi 900 m2 platībā, autovedēju remonta zona 500 m2 platībā un moderna biroja ēka 400m2 platībā.

Kurbads pateicas visiem,  kas piedalījās centra izveidē. It īpaši, SIA „ VMR Ceļi”,  SIA „ Arniks”, Baibai Plēpei,  SIA „ SeJa & Co”, SIA „ JPD” un Jānim Ulbikam personīgi, kā arī arhitektu birojam „Grietēns un Kagainis”!