Jaunā Škoda Octavia ir ieradusies Latvijā

Jaunās paaudzes ŠKODA OCTAVIA! Automašīnu transporta kompānijai KURBADS pirmajiem, Baltijas valstīs, bija iespēja transportēt jaunāko ŠKODA OCTAVIA modeli pie ŠKODA Latvija dīleriem. Iespaidīga ietilpība, unikāls interjers, kas iet roku rokā ar augstas klases apdares materiāliem un absolūtu funkcionalitāti. Kā arī, pārsteidzoša aerodinamika papildina un noslīpē automašīnas vizuālo izskatu.

Automašīna ir aprīkota ar pilnīgi jaunām ekstrām šajā segmentā, tādām, kā matricu gaismām, ventilējamien un muguru īpaši saudzējošiem priekšējiem sēdekļiem, apvienojumā ar masāžas funkciju un trīszonu klimatkontroli. Jaunā Škoda Octavia ir pieejama ar mūsdienīgiem TDI un TSI dzinējiem, tādējādi paaugstinot efektivitāti ir samazināts degvielas patēriņš un izmešu daudzums.

Tirdzniecības sākumā Latvijas tirgū Škoda Octavia ir pieejama ar trīs benzīna motoriem – 1.0 TSI 110 Zs trīscilindru dzinējs, 1.5 TSI 150 Zs un 2.0 TSI 190 Zs četrcilindru dzinēji, kā arī divi dīzeļdzinēji 2.0 TDI 115 Zs un 150 Zs jaudu. Vēlāk šos dzinējus papildinās ekoloģiskā un ekonomiskā CNG versija, Plug in un Mild Hybrid versijas, kā arī 200 Zs jaudīgs dīzeļdzinējs ar 4×4.

2019.gadā Škoda Octavia nosvinēja savu 60. dzimšanas dienu – sveicam jubilejā! Izmanto iespēju un sazinies ar ŠKODA Latvija dīleriem – piesaki testa braucienu ar jauno ŠKODA OCTAVIA.