Jaunākie Kurbads pilsētas autovedēji ir klāt! 

Jaunākie Kurbads pilsētas autovedēji ir klāt!

Tie ir īpaši pielāgoti pārvadājumiem ekskluzīvām automašīnām ar zemu klīrensu, nodrošinot ātru un kvalitatīvu pakalpojumu, tādēļ tos nevar gluži dēvēt par parastiem auto evakuatoriem. Mūsu rīcībā ir jaunākā gadagājuma Mercedes-Benz autovedēji, ar ko Rīgas teritorijā un tuvākajā apkārtnē sniedzam tehnisko atbalstu, auto evakuācijas pakalpojumus un auto pārvadājumus.

Dizaina autors ir mūsu mākslinieks Alfreds Paulausks, kurš rada mākslu uz Kurbads autovedējiem jau no pašiem uzņēmuma pirmsākumiem. 27 gadu garumā Kurbads autovedēju flote ir manāmi augusi, dizaini ir attīstījušies un nu jau transformējas jaunos projektos!

Šis dizains atšķiras no ierastā, šoreiz dominējot dzeltenajai krāsai Kāpēc tā? Tas ir viegli pamanāms citu automobiļu plūsmā un satiksmē, viegli norādot uz to, ka tas ir pilsētas autovedējs un autovedējs ārkārtas gadījumos.

Esam gatavi palīdzēt neatkarīgi no tā, vai vajadzīgs transports auto evakuācijas gadījumos, piemēram, ekskluzīvai sporta automašīnai, nelielam pilsētas auto vai citai spectehnikai!