Jauni kaujas zirgi Kurbadam

Vakar savā pirmajā reisā tika palaists kārtējais Kurbada autoparka jauninājums „Volvo FM” ar „Kassbohrer Variotrans Metago” autovedēju iekārtu. Jauniegādātā spēkrata vadīšana ir uzticēta Kurbads šoferim Jānim Kārkliņam. Modernajai „Volvo FM” smagajai mašīnai ir vairāki būtiski uzlabojumi.

Volvo dinamiskā stūrēšanas sistēma ļauj nodrošināt perfektu stabilitāti lielos ātrumos un pilnīgu kontroli mazos, padarot manevrēšanu vieglāku. „I-Shift” automātiskā ātrumkārba ne tikai samazina slodzi vadītājam, bet arī kā pārnesumu pārslēgšanās sistēma ir tik efektīva, ka būtiski tiek samazināts degvielas patēriņš. Šie ir tikai daži piemēri no modernā Volvo aprīkojuma, kas padara braukšanu vadītājiem daudz komfortablāku.

„Man reisā piezvanīja un paprasīja, vai vēlos ņemt jauno autovedēju. Kad uzzināju, ka jaunā iekārta būs labāka un ērtāka, piekritu uzreiz.” Jānis izklāsta kā ticis pie jaunās tehnikas. Jautāts par kabīnes iekārtojumu, šoferis atsmej: „Pie jauna dzīvokļa esmu ticis. Matracis vēl nav izgulēts un miegs nāca ļoti labi pirmajā naktī.” Jānis jau paspējis pavadīt vienu nakti savā jaunajā, ceļojošajā mājvietā. Saviem Kurbads kolēģiem šoferis novēl: „Lai labi ripo un nesatikt nepareizos cilvēciņus spīdīgajās vestēs!”

Kurbads šoferiem jauna tehnika, bet visam kompānijas kolektīvam tā ir sanākšana kopā un jaunā autovedēja iesvētīšana. Arī šoreiz Volvo tika aplaistīts ar šampanieti, novēlot tam ilgu un uzticamu kalpošanu. Jānis savā jaunajā dzīvoklī ir devies pirmajā reisā uz Parīzi.