Jaunos VW Touareg gaidot!

VW “Touareg” ir Volfsburgas rūpnīcas apvidus automobiļu modeļu flagmanis, kam savs darbs jāizdara godam un ar gaumi. Jaunais, trešās paaudzes Touareg to izdara nevainojami – ir uzstādīta jauna latiņa SUV klases konkurentiem, ja skatāmies uz salona kvalitāti un modernajām tehnoloģijām.

VW “Touareg” trešās paaudzes spēkrati tirdzniecībā pie Latvijas dīleriem būs pieejami septembra vidū.

Automašīnas salons ir patiess meistardarbs, kas acīmredzami nobruģēs ceļu uz jaunu un aizraujušo nodaļu VW nākotnē. Jebkuram no tiešajiem sāncenšiem būs ļoti grūti pietuvoties tam komforta līmenim, ko šobrīd piedāvā “Touareg” braucienā no punkta A līdz punktam B.

Tāpat kā tā attālie radinieki Audi “Q7” un Porsche “Cayenne”, trešās paaudzes Touareg izmantos VW grupā ierasto MLB platformu. Automašīnā tiks likts uzsvars uz jaunākajām degvielas ekonomijas tehnoloģijām, kā arī tas būs ievērojami, par 100 kg, vieglāks kā priekšgājēji, pateicoties alumīnija izmantošanai. Turklāt tas ir par 77 mm garāks un par 44 mm platāks, krietni paplašinot kravas nodalījumu.

Vizuāli automobilis kļuvis pamanāmāks – zemāka jumta līnija un  lielāks platums dod automobilim robustāku un sportiskātu izskatu. Aptverošās, pilnīgi jaunās un inovatīvās IQ LED Matrix tuvās gaismas sniedz lielisku ceļa izgaismošanu diennakts tumšajā laikā, bet  horizontāli taisnā radiatora reste vizuāli pastiprina uzsvaru uz automobiļa jauno dinamiku.

Lielas izmaiņas gaidāmas arī automobiļa salonā, kur “Touareg” jaunais modelis demonstrē paraugklasi kvalitātē un dizainā. Gan durvis, gan salona priekšējais panelis apšūts ar ādu arī visgrūtāk aizsniedzamās un nepieejamās vietās, kā arī apstrādāts ar metālu un visaugstākās kvalitātes koku un plastmasu dažādās komplektācijās,  visās radot sajūtu, ka viss ir veidots un būvēts tā, lai kalpotu mūžīgi!

Gudri vīri Volfsburgā apgalvo, ka “Touareg” ir visbagātāk  ar braucēja asistances sistēmām aprīkotais VW automobilis – nakts redzamības kamera, joslas saglabāšanas sistēma, kas darbosies arī slikti marķētos ceļos, priekšējā satiksmes asistances kamera, četru riteņu stūrēšana, kā arī LED tālo gaismu lukturi, kas automātiski regulē gaismas staru, lai tas neapžilbinātu pretī braucošos.  “Touareg” ir pirmais auto, ar ko iespējams braukt pilsētā ar ātrumu virs 30 km/h ar ieslēgtām tālajām gaismām.

VW jaunais SUV spēkrats būs aprīkots ar V6 dīzeļa dzinējiem ar divām izvēles opcijām – klients varēs izvēlēties starp 228 un 282 ZS iespējām. Gada beigās gaidāms arī sešu cilindru benzīna dzinējs ar 335 ZS jaudīgu dzinēju, bet vēl mazliet vēlāk būs arī V8 dīzeļdzinējs ar iespaidīgu 415 ZS jaudu.