Jautrā atmosfērā Kurbads kolektīvs atzīmē Oktoberfest noslēgumu

Lai arī tradicionālie Vācijas svētki Oktoberfest jau labu laiku kā aizvadīti, tomēr kolektīva un visas “Kurbads” organizācijas komandas saliedēšanās pasākumam sestdienas vakarā tēma bija ļoti atbilstoša.

Tieši pēc hokeja kluba 6:3 uzvaras pret Liepājas vienību “Kurbads” un “DBC autocentra” darbinieki kopā ar ģimeni un draugiem varēja iemēģināt “Kurbads” ledus halles ledu, lai veiktu fiziskās aktivitātes pirms došanās uz svinībām jau atbilstošos Oktoberfest apģērbos.

Gastrobārs “Ūsiņš” bija saposts gluži kā autentiska Oktoberfest svinību vieta. Galdā tika likta tradicionālā Bavārijas alus svētku maltīte – kartupeļi, desas un alus, ko piedāvāja “Labietis”, viena no labākajām alus darītāvām Latvijā. Labieša bārmeņi prezentēja jaunās un eksperimentālās šķirnes, ko varēja nobaudīt ikviens klātesošais.

Vakaram turpinoties un skanot gan populārākajiem Latvijas šlāgeriem, gan Vāczemes melodijām lieliskā dzīvās instrumentālās grupas izpildījumā, arī viesi atraisījās, dejojot un dziedot līdzi – atpūšoties un gatavojoties jaunajam darba cēlienam.