Kässbohrer būvē pasaulē pirmo elektrisko automašīnu transportēšanas treileri

Kurbads ilggadējie partneri Kässbohrer-  automašīnu transportēšanas treileru sistēmu ražotāji, jau vairāku gadu garumā nodrošina Kurbads autoparka vilcējus ar modernākajām automašīnu iekraušanas sistēmām.  Šobrīd, Kässbohrer ir spēris soli pretī zaļākai nākotnei! Pasaulē pirmais pilnībā elektriskais automašīnu transportētājs ir realitāte un drīzumā nonāks mūsu nozares kolēģu, Šveices automašīnu transportētāju rokās!

Elektrificētā kravas automašīna ar akumulatora jaudu 900 kWh un 500 KW (680 ZS) piedziņas jaudu ir jaunā tehnoloģiju uzņēmuma “Designwerk Technologies AG” novatorisks sasniegums. Kässbohrer automašīnu uzkraušanas piedziņa un darbība, ieskaitot pacelšanas sistēmas vieglo automašīnu iekraušanai un izkraušanai ir elektriskas.

Projekts pirmo reizi tika prezentēts pasaulei 2021. gada rudenī un tikai dažus mēnešus vēlāk inovatīvais transportlīdzeklis jau ir atstājis Kässbohrer telpas Zalcburgā un tagad tiek reģistrēts praktiskai lietošanai. Elektroiekrāvēja jaudas ietilpību veido četri 225 kWh litija jonu akumulatori. Salīdzinājumam, vidējam elektriskajam vieglajam auto tie ir 40 līdz 60 kWh. Treilera jaudas kapacitāte ir paredzēta, lai nobrauktu līdz 300 jūdzēm, jeb 480 km.

Kässbohrer attīstības nodaļas vadītājs, komentē: “Jaunās tehnoloģijas strauji ietekmē visu komerciālo transportlīdzekļu nozari. Nesenā pagātnē mēs jau esam ražojuši ar akumulatoru darbināmas iekrāvēju sistēmas. Taču,  tīri elektriski darbināma kravas automašīna ar elektriski darbināmu iekrāvēj sistēmu ir absolūts jaunums un nākamais lielais solis.

Šobrīd jaunizstrādātā autotransporta, akumulatoru un rekuperācijas veiktspēja tiek pārbaudīta loģistikas reālajā darbībā, ilgākā laika periodā. Tas sniegs vērtīgu pieredzi, kas savukārt tiks iekļauta turpmākajā attīstībā.

 

Avots: www.kaessbohrer.at