Komfortabls ātrvilciens uz četriem riteņiem – Bentley Continental GT V8

Pavisam nesen “Kurbads” loģistikas centrā viesojās augstākās klases mūziķu, sporta superzvaigžņu, miljonāru iecienītais Bentley Continental GT “V8 S” specifikācijā – modificēta, vēl vairāk noslīpēta “V8” variācija.

Salīdzinot ar “V8” modeli, tā jauda ir palielināta par 21 ZS un tagad sasniedz 521 kumeļu, tomēr uzlabojumi nav tikai veiktspējā – ir jauni inženierrisinājumi,  uzlabo automašīnas saķeri ar ceļa virsmu, lai šie rādītāji ietu roku rokā ar jaudas pieaugumu. 

Tas ir mazliet par garu(4,82m) un mazliet par smagu (2,7 tonnas), lai to sauktu par īstu sporta auto, tomēr tas ir gana veikls un ātrs, lai pēc valdes sēdes komfortabli un dinamiski aizbrauktu līdz golfa laukumam. 

Auto vadās kā patiess sedans. Tehnoloģiski inovatīvā amortizācijas sistēma rūpējas, lai auto būtu patīkami un viegli pilotējams pagriezienos. Lai mazinātu vibrāciju, auto ir dažādi režīmi, kas piekari padaru mīkstāku mierīgas braukšanas režīmā vai cietāku, ja pārbaudāt tās limitus pagriezienos un paātrinājumos. Lai taupītu degvielu, kad automobilis ir mierīgas braukšanas režīmā, dzinējs teju nemanāmi atslēdz četrus cilindrus.

Kruīza režīmā Bentley “Continental GT V8 S” ir cildens un majestātisks. Vairāk nekā konkurētspējīga opcija GT automašīnu kategorijā. 2014. gadā, kad automobilis nokļuva dīleru salonos, tā cena bija sākot no 172 000 EUR, par 11 000 EUR vairāk nekā “V8” versija.