Kompānija “Kurbads” viesojas transporta un loģistikas izstādē “IAA” Hannoverē

“Kurbads” autovadītaju kvalitātes vadītājs Pēteris Ozoliņš un servisa vadītājs Ivars Čiblis viesojas komerctransporta izstādē “IAA”, kas ir viena no vadošajām starptautiskā transportēšanas un loģistikas ekspozīcijām pasaulē.

 Izstādes visaptverošais jauninājumu un eksponātu profils ir unikāls piedāvājums dažādām nozares grupām. Ikvienas jomas profesionālis “IAA” galerijās var atrast sev interesējošus jaunumus.

 “Pagaidām grūti aptvert izstādes mērogus. Divdesmit lieli angāri. Astoņpadsmit no tiem ir jaunās tehnoloģijas un inovācijas, bet pārējos divos ir ķīniešu kopētie projekti. Nekas revolucionārs gan netiek piedāvāts, uzlabota un attīstīta jau redzētā tehnika. Iepazināmies ar jaunāko Volvo, Scania, Mercedes-Benz un citu marku automobiļiem,” stāsta Pēteris Ozoliņš. “Tikāmies ar ilggadējo partneru “Kassbohrer” pārdošanas daļas vadītāju Viktoru Kuzņecovu, Ar šo kompāniju sadarbojamies jau no 2002. gada un izmantojam tikai šīs firmas automašīnu pārvadāšanas iekārtas. Apmainījāmies ar informāciju par uzņēmumiem. No izstādes ieguvām vērtīgu pieredzi un svaigas idejas nākotnei.”

Ar katru gadu tiek panākti būtiski uzlabojumi komerctransportam, padarot tos videi draudzīgākus, drošākus satiksmē un ērtāk vadāmus. Automašīnu transporta un loģistikas kompānija “Kurbads” kā vadošais šāda veida uzņēmums ar lielu interesi seko līdzi jaunumiem. “IAA” izstāde ir lielisks veids, kā nodibināt kontaktus un iegūt zināšanas par modernākajiem komerctransporta modeļiem.

Iepriekšējo izstādi 2012. gadā apmeklēja vairāk kā 260 tūkstoši apmeklētāju, no kuriem 87% bija no uzņēmuma, kas saistīts ar komerctransportu. Divdesmit pieci procenti izstādes viesu bija no kravu pārvadājumu jomas. Savus produktus apmeklētājiem piedāvāja pārstāvji no 46 valstīm. 

Komerctransporta izstāde “IAA” norisinās jau 65. reizi, bet tās vēsture sniedzas līdz pat 1897. gadam.  Augstās popularitātes dēļ izstāde ir sadalīta divās daļās – vienā gadā tiek demonstrētas vieglās automašīnas, bet nākamajā komerctransports.