Kristīne apmeklē retro auto izstādi Itālijā

Aizvadītajās brīvdienās Kurbads galvenā grāmatvede Kristīne Ledauniece bija devusies uz Itāliju, lai apmeklētu lielāko retro automobiļu izstādi Eiropā – Auto e Moto d’Epoca Padovas pilsētā.

Kristīnei šis ceļojums bija balva no uzņēmuma, jo viņa bija ieguvusi visaugstāko vērtējumu ikmēneša sarunās par aktualitātēm nozarē, kur darbinieki dalās informācijā un pieredzē par dažādiem jaunumiem autobūves industrijā. Labākais pārējo kolēģu vērtējumā tiek pie iespējas bezmaksas apmeklēt kādu no Eiropas autoizstādēm.

“Aizraujoši, pārsteidzoši, vienreizēji! Milzīgs pozitīvu emociju virpulis joprojām. Izstāde ļoti patika, jo tā likās dzīva, nebija samākslota – šeit tiešām satikās patiesi retro un jauno automobiļu entuziasti. Īpaši fascinēja retro auto rezerves daļu nodaļa, kur varēja redzēt, ka itāļiem viņu automašīnas ir dzīvesveids, ne tikai hobijs vai bizness. Starp vairāk nekā 4000 spēkratiem redzēju arī auto, kas ir bijuši pie mums Kurbadā, tomēr tik daudz Porsche automašīnas kā šeit nebiju redzējusi nekad! Paldies uzņēmumam par šo ceļojumu un jauniem iespaidiem!”