Kurbadā drošākais autoparks Latvijā!

Aizvadītajā nedēļā Rīgas Motormuzeja telpās tika sumināti uzņēmumi ar visdrošākajiem un vislabāk pārvaldītajiem autoparkiem. Konkurss “Drošākais uzņēmuma autoparks” tika organizēts jau piekto reizi un trešo reizi uzvaras laurus plūca automašīnu transporta kompānija “Kurbads”.

Kristīne Rīmene, “Kurbads” loģistikas daļas vadītāja, “Balta” organizētajā pasākumā uzstājās ar prezentāciju “Pieredze šoferu-ekspeditoru apmācībā un motivēšanā”, par kuru tika saņemtas labas atsauksmes.

Kristīne saņēma arī balvu par uzvaru konkursā: “Dodoties uz pasākumu, iekšēji bija liels nemiers, vai arī šogad mums būs izdevies izcīnīt pirmo vietu. Nav viegli iegūt šo balvu pirmo reizi, bet vēl grūtāk ir aizstāvēt šo godu.  Es domāju, ka balva parāda kārtības augsto līmeni uzņēmumā. Kārtība ir drošība. Tagad būs vēl lielāks izaicinājums šo līmeni noturēt. Turpinām strādāt!”

Ja pērn tika iegūta uzvara kravas vai speciālā pielietojuma autoparka kategorijā, tad šogad tika mazliet mainīts nolikums. Tomēr rezultāts nemainījās – “Kurbads” iegūst zelta medaļu kategorijā starptautisko kravu pārvadātāju kategorijā, aiz sevis atstājot SIA “BCL Services” un SIA “Rall”.

Konkursa dalībnieki tika vērtēti četrās kategorijās – pasažieru pārvadātāji, vietējie kravu pārvadātāji un speciālā pielietojuma autoparki, starptautiskie kravu pārvadātāji un zemāka riska autoparki. Konkursa žūrija vienprātīgi atzīst – šogad konkurence uzņēmumu vidū bijusi liela, un dalībnieki ar savu ikdienas autoparku pārvaldības politiku pierādījuši, ka kopēja satiksmes drošība ir kļuvusi par vienu no prioritātēm. 

Konkursu organizē apdrošināšanas sabiedrība “Balta”, LR Satiksmes ministrija, SIA “Volvo Truck Latvia”, SIA “Circle K Latvia” un SIA “SEB līzings”. Konkursu atbalsta Ceļu satiksmes drošības direkcija, Latvijas Darba devēju konfederācija, Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija, Autopārvadātāju asociācija “Latvijas auto” un SIA “Agritech”.