Kurbadā jauni un moderni darba apģērbi

Attīstība transporta nozarē notiek nepārtraukti, tāpēc loģistikas kompānija “Kurbads” ir apgādājusi savus kravas automašīnu vadītājus un noliktavas darbiniekus ar jauniem, moderniem darba apģērbiem, kas īpaši pielāgoti automašīnu transporta specifikai.

Vienā apģērba komplektā ietilpst jaka, bikses un kombinezons. Ražošanā izmantots īpaša materiālu kombinācija, nodrošinot, ka drēbes ātri žūst un labi vēdinās.

“Pēc darbinieku ieteikumiem un vēlmēm nolēmām izveidot jaunu darba apģērba līniju,” stāsta Edgars Krievāns, “Kurbads” saimniecības daļas vadītājs. “Esam iestrādājuši vairāk signālkrāsu “Kurbads” uzņēmuma krāsās, pielāgojuši kabatu un gumiju atrašanās vietas, kā arī apģērbiem ir oriģinālās siksnas, kas ir drošas gan autovadītājiem, gan pārvadātajai kravai.”

Dizains un apģērba uzbūve veidota pēc līdzības ar sacīkšu braucēju kombinezoniem, nodrošinot maksimālu kustēšanās brīvību un komfortu.

“Esam padomājuši par to, lai darbinieki gan labi izskatās, gan arī ir viegli pamanāmi diennakts tumšajā laikā. Drošība ir pirmajā vietā,” uzsver Edgars Krievāns.

No autovadītājiem jau ir pienākušas pozitīvas atsauksmes: “Ne vienmēr sanāk darboties apgaismotās vietās, tāpēc svarīgi, ka ar jauno darba apģērbu esam viegli pamanāmi. Jāatzīst arī, ka dizains ir ļoti piesaistošs. Priecē, ka jaka ir ar apkaklīti, kas ļoti noder rudens un ziemas periodā. Tāpat sānu gumija palīdz neatsegt muguras daļu. Uzkraušanas vai nokraušanas darbību laikā ir nosegts viss ķermenis. Jaunajā darba apģērbā ir vieglāk strādāt,” pirmajos iespaidos dalās autovadītājs Andris Bernāns.

“Kurbads” darba apģērba izgatavošanu veica Latvijas uzņēmums SIA “PRIVA COM”.