Kurbada komandas sekmīgi startē Stipro skrējienā

Kurbadu pārstāvošās komandas veiksmīgi piedalījušās ikgadējās spēka un izturības sacensībās „Stipro skrējiens 2014” kinopilsētā „Cinevilla”. Valsts neatkarības atjaunošanas svētkos arī Kurbads nepalika malā un veiksmīgi tika līdz finišam, ko sasniegt spēja tikai īsti varoņi.

Šī gada sacensības izvērtās īpaši smagas un sarežģītas, jo bija ārkārtīgi nepateicīgi laika apstākļi, kas pildītos grāvjus ar ūdeni un dubļiem padarīja par patiešām reālu izturības pārbaudījumu dalībniekiem. Tomēr tas neatturēja no starta vairāk kā 6000 stipru cilvēku. Visvairāk dalībnieku bija komandu skrējienā, kur starp 920 komandām bija arī trīs uzņēmuma „Kurbads” komandas – Kurbads, „DBC autocentrs” un „HK Kurbads”.

„Iznīcinoši un zvērīgi laika apstākļi! Šodien grūti pasmieties un uzkāpt pa trepēm, jo muskuļi vakar kārtīgi ir pastrādājuši, bet noskaņojums joprojām fantastisks. Brīžiem likās, ka trases veidotājiem pietrūcis mazliet izdomas – vislaik tikai dubļi un  ledusaukstais ūdens,” emocijās dalās Agrita Alkšere, „DBC Autocentrs” komandas dalībniece. „Liels paldies jāsaka maniem skrējiena biedriem, it īpaši Jurģim. Lai arī sākumā jokoju, vai pagaidīt viņus finišā, tad distances beigās jau viņi mani teju nesa līdz finišam. Esmu gatava doties ar puišiem izlūkos!”, lielisko komandas garu uzsver Agrita. „Jāsaka, ka kopumā visi skrējiena dalībnieki radīja pacilātu noskaņojumu, neskopojoties ar palīdzību un uzmundrinājumu. Likās, ka šeit sapulcējusies stiprākā Latvijas sabiedrības daļa”.

Ļoti interesants pasākums, lieliski pavadīts laiks ar darba kolēģiem. Gribējās tikai mazliet labākus laika apstākļus, dažus ūdens šķēršļus vieglāk būtu pārvarēt ar slidām kājās,” saka „HK Kurbads” komandas pārstāvis Toms Hartmanis. Toma pārstāvēta komanda ieņēma vislabāko vietu no “Kurbads” vienībām – finišā augstā 49. pozīcija. „Dažādie pārbaudījumi prasīja izteiktu komandas saliedētību un gribasspēku. Bija vairāk morāli grūti, nevis fiziski, tāpēc komandas darbs bija svarīgs.  Pasākums bija labi organizēts – pēc finiša bija gan tēja, gan arī pirts un duša, un, protams, labs garastāvoklis”.

HK Kurbads” komandā startēja Patrīcija Pikāne, Toms Hartmanis, Uldis Čalpa un Jānis Bērziņš

Kurbads vienību pārstāvēja Linda Leimane, Māris Kučinskis, Kristaps Rukmanis un Edgars Krievāns.

DBC Autocentrs” sastāvā bija Agrita Alkšere, Jurģis Ansfelds, Ralfs Melders un Rinalds Osis.