Kurbadā manītas Ēnas!

14. februāris ir noteikts kā Latvijas Ēnu dienas datums. Tradicionāli arī transporta kompānijā “Kurbads” viesojās dažādu skolu audzēkņi, lai labāk iepazītos ar sev interesējošajām profesijām – loģistikas speciālistu un autovadītāju-ekspeditoru.

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.

Kurbadā ēnas bija ieradušās no Smiltenes, Vecpiebalgas, Krimuldas un Rīgas. Iepazīstot loģistikas nodaļas darbu Kristīnes Rīmenes prezentācijā, skolēni devās pie pieredzes bagātā ekspeditoru kvalitātes vadītāja Anatolija Vasiļjeva, kurš pastāstīja gan par ilglaicīgu karjeru uzņēmumā, gan atklāja tehniskās nianses automobiļu uzkraušanas, nokraušanas un uzglabāšanas procesos. 

Atsevišķi skolēni šogad īpašu interesi izrādīja par tehniskām lietām – autovedēju remontiem un apkopēm, to sagatavošanu reisiem, tāpēc plašā dienas programmā iepazinās gan ar Kurbads  kravas auto servisa maiņas meistara Tomasa Bēvalda darba pienākumiem, kā arī ar auto atslēdznieka arodu, iepazīstot kravas automašīnu remonta nianses.

Iespējams, ka kāds no šodienas ēnotājiem kādu dienu pievienosies arī Kurbads kolektīvam jau citā statusā.