Kurbadā Porsche pasaules ekspedīcijas automašīnas

2018. gada pavasarī Porsche rūpnīca saviem faniem piedāvā ļoti īpašu braukšanas piedzīvojumu –  The Porsche World Expedition, kas ļauj izdzīvot visas jaunā “Cayenne” modeļa aspektus, veicot vairāk nekā 30000 km 80 dienās. Ekspedīcijas norisināsies piecos kontinentos, piedāvājot plašu klāstu ar izaicinošiem ceļa posmiem un fascinējošiem dabas skatiem. Uzsvars tiek likts uz kolektīvās braukšanas pieredzi klasiskā auto rallija stilā, reizēm pat tālu prom no asfaltētiem ceļiem.

“”World Expedition” pieredze ir paredzēta viskvēlākajiem Porsche entuziastiem, kas meklē unikālas ekspedīcijas un ekstrēmas braukšanas izaicinājumus. Cilvēkiem, kam ir vēlme pēc nenovērtējamiem piedzīvojumiem,” saka Katja Wiedenmane, “Porsche Driving Experience” vadītāja.

Porsche jaunās piedzīvojumu projekts ir lielisks veids, kā visdažādākajos apstākļos parādīt jaunu “Cayenne” modeli, kas apvieno sevī augstu veiktspēju un komfortu, kādu sagaidīt var tikai no Porsche. Jaunais formāts kombinē ekstrēmu braukšanu ar intensīviem izaicinājumiem viscaur pasaulē, pārbaudot gan dalībnieku, gan automašīnu spēju robežas. Ik dienu braucējiem jāveic vairāki simti kilometru, bieži vistālākajos civilizācijas nostūros. Piedzīvojums nesākas un nebeidzas tikai vadītāja krēslā, jo dažas naktis tiek pavadītas tuksneša nometnēs, citas džungļos, bet dažas arī luksus klases viesnīcās.

Izvēlētie maršruti drosmīgos vedīs cauri vairāk nekā 20 valstīm. Pirmais posms paredzēts 11. maijā, kad Brisbenā, Austrālija tiks dots starts maršrutam uz Pērtu, vairāk nekā 5000 km pa Aborigēnu pēdām. Bez posmiem Āfrikā, Dienvidamerikā un Āzijā būs arī maršruts no Eiropas tālākā ziemeļu punkta Nordkapa līdz Monblānam, Šamonī kūrortā Francijā. Uz katru no ekspedīcijām ir pieejams tikai 28 vietas.