Kurbadam drošākais autoparks – ceturto gadu pēc kārtas!

Šogad jau septīto gadu apdrošināšanas sabiedrība BALTA sadarbībā ar Satiksmes ministriju un partneriem rīko gada balvu “Drošākais uzņēmuma autoparks”. Konkursa mērķis ir stiprināt Latvijas uzņēmumos izpratni un vajadzību pēc droša uzņēmuma autoparka un veicināt labo praksi to pārvaldībā. Konkursa rezultātā tiek noskaidroti Latvijas uzņēmumi, kuros vissekmīgāk tiek veikta uzņēmumu autoparku pārvaldīšana.

Starptautisko kravu pārvadātāju kategorijā automašīnu transporta un loģistikas uzņēmums Kurbads ieguva Zelta jeb augstāko novērtējumu. Motormuzejā notikušajā pasākumā Kurbads pārstāvis bija servisa vadītājs Ivars Čiblis: “Pirmo vietu vienmēr nosargāt ir grūtāk nekā iegūt. Protams, ir ļoti patīkami būt novērtētiem, bet tiekties uz pilnību ir mūsu Kurbads komandas ikdiena – nemitīgi meklējam veidus attīstībai un darbības uzlabošanai uzņēmumā. Gribu pateikt paldies organizatoriem par ieguldīto darbu konkursa rīkošanā, kā arī par apbalvošanas pasākumu, kas izdevās ļoti dzīvs un humora bagāts!”

Konkursa laureātu noteikšanai starptautisko kravu pārvadātāju kategorijā bija četri kritēriji: autoparks un to raksturojošie parametri, tehniskais nodrošinājums; uzņēmuma politika un rīcība attiecībā uz negadījumiem, to uzraudzību un vadību; uzņēmums un tā vadības iesaiste risku vadībā; cilvēkresursi(autovadītāji, to atlase, apmācības, atbildība un kontrole).

Pasažieru pārvadātāju grupā Zelta kategoriju ieguva pašvaldības uzņēmums “Ventspils reiss”, Vietējo kravas pārvadātāju un speciālā pielietojuma autoparku grupā laurus plūca “Sadales tīkls”, “Krauzers”, “SCHWENK Latvija” un “Igate”, bet zemākā riska autoparku sacensībā uzvaru svinēja “Latvenergo” koncerns.

“Drošākais uzņēmuma autoparks” pasākums nav tikai labāko noteikšana un sumināšana, bet arī seminārs, kurā par dažādām tēmām uzstājas nozares eksperti, kā piemēram, Normunds Krapsis, Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks, Tālivaldis Vectirāns, Satiksmes ministrijas Autosatiksmes departamenta direktors, Matīss Zemītis, Moller grupas e-Mobilitātes vadītājs un citi.