Kurbadam iespēja slīpēt profesionalitāti, pārvadājot Pagani Zonda.n

Itāļu ekskluzīvā automašīnu ražotāja “Pagani” pasaulslavenais “Zonda Roadster F” modelis ir uzticēts transportēšanai automašīnu loģistikas kompānijai “Kurbads”.

Uz uzņēmuma autovedējiem ir bijuši vairāki superauto, tomēr “Zonda Roadster F” ir jauna iespēja slīpēt profesionalitāti, jo tas ir pats augstākais līmenis jaudīgu un ātru automobiļu kategorijā.

“Mašīnai ir speciāla transportēšanas sistēma, kas automātiski palielina automobiļa augstumu,” stāsta “Kurbads” autovadītāju kvalitātes vadītājs Pēteris Ozoliņš. “Auto ir ļoti plats, uzkraušana un nobraukšana prasa īpašu uzmanību.”

“Pagani Zonda F” slaveno Nordšleifes apli, kur notiek neoficiāla ekskluzīvo auto savstarpējā sacensība, pārspēja pasaulē jaudīgākā (1000 ZS) sērijveida automobili “Bugatti Veyron”. “Pagani Zonda F” darbina V12 7.3L Mercedes-Benz AMG dzinējs, kura jauda sasniedz 602 ZS. Bet mašīnas svars ir nieka 1274 kg.

Auto līdz 100 km/h ieskrienas nieka 3,6 sekundēs, bet līdz 200 nepilnās 10 sekundēs. Turklāt mašīnas izsmalcinātību raksturo rādītājs, ka no 200 km/h liela ātruma “Pagani Zonda Roadster F” spēj pilnībā apstāties 4,4 sekundēs. Bet maksimālais ātrums ir 345 km/h, kuru lielā mērā nodrošina izcili aerodinamiskie rādītāji.

Konkrētie “Zonda Roadster F” modeļi ir limitēta produkcija – saražoti tikai 25 ekskluzīvi automobiļi.