Kurbads 110. autovedēju rotā Latvju zīme “Krupītis” 

Automašīnu transporta un loģistikas kompānija “Kurbads” 2022. gadā savu floti papildina un turpinās papildināt vēl ar jauniem autovedējiem. Kā trešais uzņēmuma flotei šogad pievienojas 110. autovedējs – tā kabīni rotā Latvijas mitoloģijā labi zināmā “Krupīša zīme”

Krupītis ir noslēpumaina un majestātiska zīme. Tā ir gan auglīga savienošanās, dzīvības zīme, gan no otras puses tā ir saistīta ar zemapziņu un intuīciju. Labklājības un pārticības simbols.

Iesvētīšanas rituālā kā jau ierasts vīri izpildīja nu jau tradicionālo lāča deju un radīja vienotu spēka vilni, kas tika nodots Mercedes-Benz autovedējam, bet dāmas sēja mezglus uz krupīša zīmes, vēlot veiksmi automašīnai gaidāmajos ceļojumos.

Šis jau ir 24. autovedējs, kura sānus rotā kāds no latviešu spēka simboliem. Kurbads šo tradīciju aizsāka 2016. gadā, kad autoparkam pievienojās pirmais Mercedes-Benz Actros autovedējs un uzņēmuma rebrendinga ietvaros tika aizsākts stāsts par latviešu spēka zīmēm. Līdz šim brīdim autovedēju sānus rotā 16 dažādas zīmes un dažas no tām tiek izmantotas jau atkārtoti. Kopā Kurbads flotē ir 32 autovedēji ar spēcīgiem dizainiem. Bet par šo pavisam drīz taps atsevišķs stāsts!

🚍 Kurbads aicina darbā gan autovadītājus bez pieredzes (galvenais, lai ir CE kat. un 95. kods), gan arī vadītājus, kas ir vadījuši cita veida smagās automašīnas un vēlas attīstīt savu meistarību. Profesionālu instruktoru pavadībā apmācīsim darbā uz autovedēja. Reisu garumi ir dažādi, bet sākotnēji darbs būs pa Baltiju, lai veicinātu zināšanu nostiprināšanu.

📞 Papildus jautājumiem un tālākai komunikācijai sazināties ar personāldaļas vadītāju Sintiju Bērziņu — ‭+37122368141,‬ sintija.berzina@kurbads.lv