Kurbads 111. autovedējs “Oskars Kalpaks” apmeklē Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālo vidusskolu

“Šeit sākas dzimtenes mīlestība, kas turpinās uz mūžu mūžiem. Tikai kopā mēs varam veidot savu Latviju. Mums ir pienākums valsti turēt brīvu, neatkarīgu un plaukstošu!” atzina augstākais virsseržants Edgars Joksts-Bogdanovs.

Foto atmiņas no 15. septembra svinīgās ceremonijas Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālajā vidusskolā, kur bija ieradies arī 111. Kurbada autovedējs “Oskars Kalpaks” kopā ar autovadītāju Gintu, lai sveiktu kadetus ar jauno mācību gadu.

Mēs lepojamies ar savu dzimteni un jauniešiem, kas ir mūsu nācijas nākotnes stūrakmeņi. Viņi mācās sadarbību, disciplīnu un uzņemas lielu atbildību, lai mūsu valsts būtu stipra un varētu attīstīties tālāk. Jauniešu uzcītība ir iedvesma mums visiem!

“Savstarpēji sadarbojoties, mēs esam paveikuši lielas lietas. To mēs redzam arī šobrīd, jo arvien vairāk vienību no citām struktūrām ir ieradušies šeit un ir gatavi sniegt arī savu ieguldījumu. Jūs esat paaudze, kas turpinās pilnveidot Latviju. Es aicinu jūs arī turpmāk būt stipriem, izturīgiem un ar možu garu,” sacīja pulkvežleitnants un skolas direktors Intars Kušners.

Mēs varam lepoties arī ar mūsu Latvijas varoņiem un personībām, kas savu vārdu ir ierakstījuši vēsturē. Viens no tiem ir Pulkvedis Oskars Kalpaks, kura portrets tiek godināts arī uz Kurbada autovedēja, jo viņš ir kļuvis par simbolu ticībai saviem spēkiem un pārliecībai par savu valsti.

Mums bija tas gods piedalīties ceremonijā un sveikt jauniešus. Lai visiem spēks un izturība jaunajā mācību gadā. Par Latviju!

Raksta avots: Aizsardzības ministrija, Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola, Sargs.lv